ارتباط با ما 0915-2100-901

قیمت و خرید پلاستیک کیلویی

زمان مطالعه: 4 دقیقه هالند پلاست تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی از جمله پلاستیک کیلویی است که تمام تولیدات خود را بدون محدودیت در ابعاد و ضخامت با توجه به نیاز مشتری در انواع شفاف و رنگی ارائه می دهد. انواع پلاستیک کیلویی شامل نایلون، نایلکس، استرچ، سلفون کیلویی، سفره یکبار مصرف، کیسه زباله، پلاستیک دسته دار و ...

4 دقیقه
3 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 4 دقیقه

هالند پلاست تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی از جمله پلاستیک کیلویی است که تمام تولیدات خود را بدون محدودیت در ابعاد و ضخامت با توجه به نیاز مشتری در انواع شفاف و رنگی ارائه می دهد. انواع پلاستیک کیلویی شامل نایلون، نایلکس، استرچ، سلفون کیلویی، سفره یکبار مصرف، کیسه زباله، پلاستیک دسته دار و … است که تمام آن ها به صورت کیلویی به فروش می رسد. در ادامه مطلب به توضیحات تکمیلی در رابطه با تولید، چاپ، خرید و فروش و قیمت پلاستیک کیلویی برای انتخاب بهترین نوع با توجه به نیاز و میزان هزینه مصرفی خواهیم پرداخت.

انواع پلاستیک کیلویی

همانطور که پیش تر گفتیم مجموعه کارخانجات هالند پلاست انواع محصولات پلاستیکی خود را به صورت کیلویی نیز به فروش می رساند. اما آنچه بعنوان پلاستیک کیلویی بیشتر در میان مردم شناخته می شود همین کیسه های پلاستیک دسته دار فروشگاهی است.

بر این اساس این محصول دارای انواع گوناگونی است که از دو جنس نایلون یا نایلکس و در انواع شفاف و رنگی و چاپدار تولید می شود. همچنین از نظر دسته نیز به انواع زیر طبقه بندی می شود.

انواع پلاستیک دسته دار کیلویی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم منظور از پلاستیک کیلویی بیشتر پلاستیک های دسته دار ساده شفاف و همینطور انواع نمونه چاپی است که شامل موارد زیر است:

  1. پلاستیک خیاری: این پلاستیک ها غالبا به صورت بدون دسته و ساده تولید شده که بیشتر برای بسته بندی های عمده در میادین میوه و تره بار مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. پلاستیک دسته موزی: این نمونه بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و بیشترین کاربرد را در بوتیک های لباس دارد.
  3. نایلون دسته تقویت: نمونه دسته تقویت دقیقا همان دسته موزی است اما با این تفاوت که برای استحکام بیشتر یک لایه پلاستیک دیگر از داخل روی دسته لمینت می شود.
  4. پلاستیک دسته زنبیلی یا بندی: نایلون دسته بندی ظاهری مشابه به زنبیل های فروشگاهی دارد و دسته آن به صورت جدا تولید شده و روی درب پلاستیک لمینت می شود.
  5. پلاستیک رکابی: این پلاستیک ها به دلیل اینکه دسته آن به صورت مستقیم به بدنه خود نایلون متصل است از مقاومت و میزان تحمل بسیار بیشتری نسبت به دیگر انواع پلاستیک برخوردار است.

البته نایلون و نایلکس های کیلویی می تواند به دو دسته تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی تقسیم شود که نمونه تبلیغاتی آن دارای طرح های چاپی تبلیغاتی است و نمونه دیگر هم به صورت شفاف یا رنگی تولید می شود.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

تولید پلاستیک دسته دار کیلویی در تمام ابعاد و ضخامت ها

 ما در هالند پلاست هیچ محدودیتی در تولید انواع کیسه های پلاستیکی دسته دار یا بسته بندی های پلی اتیلنی نداریم. سفارشی سازی و تولید با توجه به نیاز مشتری در ابعاد و ضخامت های مورد نیاز انجام می گیرد.

نمونه های دسته زنبیلی، دسته موزی و دسته تقویت دارای ابعاد مشخصی نیست بنابراین هر نوع سفارش طراحی و تولید برای یک کیسه پلاستیکی منحصر به فرد پذیرفته می شود.

کیفیت مواد اولیه برای تولید پلاستیک

در برخی موارد دیده شده که تولید کننده با استفاده از مواد اولیه ضایعاتی و فروش آن به عنوان مواد اولیه نو باعث نارضایتی مشتری شده است. اما در هالند پلاست تولید کننده پلاستیک کیلویی تنها از مواد اولیه نو استفاده می شود مگر اینکه مشتری درخواست کاهش هزینه کند.

لازم است یادآور شویم در نمونه های درجه ۲ و ۳ ظاهر پلاستیک کمی کدر است و تفاوت ناچیزی در مقاومت و استحکام دارد. در نمونه های درجه ۳ سطح نایلون حالت دون دون دارد.

بنابراین برای برطرف کردن ظاهر کدر یا دون دون های موجود روی سطح از رنگ های تیره برای تولید استفاده می شود که این مشکلات را به طور کامل رفع می کند.

چاپ پلاستیک کیلویی

بسیاری از مشتریان برای افزایش راندمان شغلی خودشان از کیسه تبلیغاتی استفاده می کنند که یکی از پر بازده ترین و در عین حال ارزان ترین تبلیغات ممکنه به حساب می آید. اکثر پلاستیک های کیلویی با مواد اولیه پلی اتیلنی تولید می شود. بهترین دستگاه چاپ روی فیلم های پلاستیکی پلی اتیلنی، دستگاه چاپ فلکسو است. 

هالند پلاست قادر به تولید و چاپ پلاستیک کیلویی با بروز ترین ماشین آلات با دستگاه فلکسو از 1 تا 8 رنگ full hd است. همچنین ما قادر به طراحی لوگو و ساخت کلیشه بنا به درخواست مشتری نیز هستیم. قیمت چاپ نیز به صورت مستقیم به تعداد رنگ های موجود در طرح و روش چاپی بستگی دارد.

انواع رنگبندی پلاستیک کیلویی

در تولید پلاستیک کیلویی هیچ محدودیتی از نظر رنگبندی پایه وجود ندارد. تولید در هر طیف رنگبندی بدون محدودیت انجام پذیر است. البته اکثر پلاستیک های دسته دار با رنگ پایه شیری تولید می شود زیرا چاپ روی این رنگ بسیار خوب مشخص می شود.

اگر می خواهید نمونه بدون چاپ نایلون دسته دار را سفارش دهید به دو نحو می توانید اقدام کنید یا به صورت تمام شفاف سفارش دهید یا به صورت تمام رنگی.  پر سفارش ترین انواع رنگ نیز شامل شفاف، شیری، سیاه، سفید، قرمز، سبز و آبی است.

قیمت پلاستیک کیلویی

قیمت نایلون دسته دار کیلویی یا نایلکس کیلویی به صورت مستقیم به نوع محصول تولید شده با این مواد اولیه و قیمت روز مواد اولیه پتروشیمی بستگی دارد. به دلیل نوسانات نرخ ارز قادر به درج لیست قیمت پلاستیک کیلویی به صورت دقیق در وب سایت نیستیم.

برای دریافت قیمت پلاستیک کیلویی تنها کافیست با مشاوران فروش ما از طریق صفحه تماس با ما ارتباط گرفته و اطلاعات محصول خود را به ما اطلاع دهید.

خرید و فروش و صادارت

ما در کارخانه هالند پلاست قادر به تولید انواع پلاستیک کیلویی عمده، ارزان، دسته دار، طرح دار، فانتزی، تبلیغاتی و… و همچنین فروش و خرید پلاستیک دسته دار کیلویی در مشهد، اصفهان، کرج، شیراز و دیگر شهرهای کشور هستیم.

مجموعه ما سهم عظیمی هم در بازار داخلی فروش و خرید پلاستیک کیلویی مشهد، اصفهان، شیراز، کرج و… دارد. علاوه بر آن در صادرات آن مانند صادرات نایلون شفاف به عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان، ارمنستان و … نیز نقش مهمی داریم.

سوالات متداول

1- انواع پلاستیک کیلویی تولید شده در هالند پلاست شامل چه مواردی است؟ انواع پلاستیک کیلویی تولیدی ما شامل نایلون، نایلکس، استرچ، سلفون، پلاستیک دسته دار و … ، که تمام آن ها به صورت کیلویی به فروش می رسد.

2- آیا در هالند پلاست امان چاپ بر روی نایلون و نایلکس نیز وجود دارد؟ بله ما در هالند پلاست با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ قادر به چاپ بر روی محصولات پلی اتیلنی تا 8 رنگ FULL HD  هستیم.

3 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *