ارتباط با ما 0915-2100-901

نایلون و سلفون شیرینگ کارتن و جعبه

زمان مطالعه: 2 دقیقه پلاستیک شیرینگ جعبه و کارتن یکی از محصولات گسترده مجموعه کارخانجات هالند پلاست است که به دلیل قیمت مناسب مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. در این مطلب به معرفی کامل این محصول و نکاتی راجع به تولید، قیمت و خرید نایلون و سلفون شیرینگ جعبه و کارتن بیان خواهیم کرد. پس همراه ...

تولید کننده نایلون حرارتی، نایلون شیرینک قیمت
2 دقیقه
0 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پلاستیک شیرینگ جعبه و کارتن یکی از محصولات گسترده مجموعه کارخانجات هالند پلاست است که به دلیل قیمت مناسب مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. در این مطلب به معرفی کامل این محصول و نکاتی راجع به تولید، قیمت و خرید نایلون و سلفون شیرینگ جعبه و کارتن بیان خواهیم کرد. پس همراه هالند پلاست بمانید.

انواع شیرینگ پک جعبه و کارتن

شیرینگ پک جعبه و کارتن یک نوع بسته بندی پر کاربرد برای این دسته از محصولات است که توسط نایلون و سلفون انجام می شود. هر یک از اینها دارای ویژگی های متفاوتی هستند و برای محصولات متفاوتی کاربرد دارند. نایلون شیرینگ معمولا برای بسته بندی های بزرگ و سنگین انجام می شود مانند نایلون کارتن خرما، زیرا استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به سلفون دارد. از سلفون شیرینگ نیز برای بسته بندی های کوچک تر و سبک استفاده می شود مانند پلاستیک بسته بندی سیگار و یا جعبه بسته بندی آدامس، سلفون جعبه شیرینی، سلفون جعبه چای و… .

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

تفاوت نایلون و سلفون برای شیرینگ کردن

  1. نایلون نسبت به سلفون ارزان تر است
  2. سلفون شفافیت بیشتری از نایلون دارد.
  3. مقاومت و استحکام نایلون بیشتر است.
  4. سلفون نسبت به نایلون چاپ پذیری بالا تری دارد.

با توجه به نکاتی که در بالا ذکر شد شما باید با توجه به محصولتان، آن چیزی که نیاز دارید را تهیه و خریداری نمایید.

تولید، طراحی و چاپ نایلون و سلفون جعبه و کارتن

مجموعه کارخانجات هالند پلاست با بهره گیری از بروزترین ماشین آلات در زمینه تولید و چاپ و همچنین برخورداری از کادری حرفه ای، قادر به تولید، طراحی و چاپ انواع پلاستیک شیرینگ بسته بندی می باشد. از همین رو تمامی سفارشات در زمینه تولید سلفون و نایلون شیرینگ جعبه نیز پذیرفته می شود. همچنین تمامی سفارشات مشتریان عزیز در هر سایز و ابعادی قابل تولید است و هیچ گونه محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد.

استعلام قیمت و خرید نایلون و سلفون شیرینگ جعبه و کارتن

به علت نوسانات قیمت ارز که مهم ترین عامل در قیمت گذاری مواد اولیه پتروشیمی و محصولات پلیمری است نمیتوان قیمت ثابتی اعلام کرد. برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان جهت خرید نایلون و سلفون شیرینگ جعبه و کارتن با کارشناسان بخش فروش شرکت هالند تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول و پر تکرار

1- حداقل میزان سفارشی که قبول می کنید چقدر است؟ حداقل سفارشی که برای نایلون و سلفون شیرینگ پذیرفته می شود دویست کیلو است.

2- آیا بر روی نایلون و سلفون شیرینگ جعبه و کارتن می توان چاپ انجام داد؟ بله می توان چاپ را انجام داد ولی از آنجایی که این نایلون و سلفون ها برای شیرینگ شدن مورد استفاده قرار می گیرند از تعداد رنگ بالا نمی توان استفاده کرد.

سلفون جعبه شیرینی، سلفون کارتن، نایلون کارتن خرما، نایلون جعبه، نایلون بسته بندی جعبه، سلفون روی کارتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *