ارتباط با ما 0915-2100-901

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

زمان مطالعه: 5 دقیقه در بسیاری از صنایع امروزی، از نایلون شیرینگ برای بسته بندی و حمل و نقل راحت تر کالا استفاده می شود. انتخاب یک نایلون شیرینگ پک خوب و با کیفیت که خاصیت چاپ پذیری مناسبی هم داشته باشد دغدغه خیلی از صنایع است. لذا بر آن شدیم تا نکاتی پیرامون انتخاب یک نایلون شرینگ پک ...

5 دقیقه
1 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 5 دقیقه

در بسیاری از صنایع امروزی، از نایلون شیرینگ برای بسته بندی و حمل و نقل راحت تر کالا استفاده می شود. انتخاب یک نایلون شیرینگ پک خوب و با کیفیت که خاصیت چاپ پذیری مناسبی هم داشته باشد دغدغه خیلی از صنایع است.

لذا بر آن شدیم تا نکاتی پیرامون انتخاب یک نایلون شرینگ پک با کیفیت و مقرون به صرفه را در مقاله زیر بیان کنیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینک نوعی از نایلون است که برای بسته بندی و پک کردن محصولات به منظور محافظت آنها از آلودگی و ضربه استفاده می شود. در واقع نایلون شیرینگ پک به نایلونی گفته می‌شود که در اثر حرارت جمع شده و به محصولات داخل آن می‌ چسبد.

از پلاستیک حرارتی هم برای بسته بندی در منزل استفاده می شود و هم کارخانه ها و تولیدی ها. نایلون‌ شیرینک اگر تحت دمای 160 درجه تا 220 درجه سانتی‌ گراد قرار بگیرد تغییر حالت می ‌دهد و به محصول می‌ چسبد.

نایلون شیرینک چیست

انواع نایلون شیرینگ پک

 1. نایلون شیرینک تونلی: این نوع نایلون که به پلاستیک شیرینگ پلی اتیلن نیز معرف است، مقاومت خوبی دارد و به خوبی شکل می ‌گیرد.
 2. نایلون شیرینک حرارتی: نوع دیگر نایلون شرینگ، نایلون حرارتی است که برای وکیوم کالاهای‌ بسته‌بندی شده استفاده می‌شود. این نایلون به محصول می‌ چسبد و کاملا از آن محافظت می ‌کند.
 3. نایلون شیرینگ روده ای: از مهم ترین انواع پلاستیک بسته بندی برای صنایع مختلف با کاربرد های بسیار وسیع است.

تولید نایلون شیرینگ در هالند پلاست در تمام ابعاد و ضخامت

تولید نایلون شیرینک پک که یک نایلون در هالند پلاست به صورت یک یا چند لایه انجام می‌ شود. هر چه لایه‌ های نایلون بیشتر باشد مقاومت آن بیشتر می شود.

در گروه کارخانجات هالند پلاست تولید پلاستیک حرارتی در ضخامت های مختلف صورت می گیرد. هر چه از نایلون های ضخیم تر برای بسته بندی محصولات استفاده شود می تواند محافظت بهتری از محصول انجام دهد.

هر ابعاد، ضخامت و سایز مد نظر مشتری را می توان در هالند پلاست سفارشی سازی کرده و اقدام به تولید آن نمود.

ابعاد و ضخامت فیلم نایلون شیرینگ

کاربرد های نایلون شیرینگ

باید گفت تمامی محصولات پلاستیکی بر پایه ماده اولیه پلی اتیلن، دارای کاربردهای وسیع و گوناگون بوده که بیان همه آن ها نیاز به زمان زیادی دارد.از رایج ترین کاربرد های نایلون شیرینک حرارتی می توان به بسته بندی و شیرینگ چند تایی آب معدنی و نوشابه و دوغ ها در کنار هم تحت عنوان شل اشاره کرد.

همچنین در کارخانجات تولیدی، کارتن ها را در کنار هم قرار داده و هر چند عدد را با هم شیرینک می کنند که کمک بسیار زیادی در سهولت حمل و نقل آنها می کند.

عکس کاربردهای نایلون شیرینگ

چاپ روی نایلون شیرینگ

شما می توانید در صورت تمایل برای بسته بندی محصول تان از نایلون شیرینک (پلاستیک حرارتی) با چاپ و طرح دلخواه تان استفاده کنید. برای خلق یک ظاهر جذاب و چشم نواز می توانید از پلاستیک شیرینگ با پایه رنگی استفاده کنید.

این کار باعث افزایش راندمان فروش و جلب توجه مشتری به سمت محصول و کالای شما می شود. زیرا ظاهر جذاب تاثیر مستقیم در فروش محصول مخصوصا در فروشگاه های مواد غذایی دارد.

در مجموعه کارخانجات هالند پلاست چاپ با بروزترین ماشین آلات و به دو صورت فلکسو و هلیو به صورت 1 تا 8 رنگ و 1 تا 6 رنگ FULL HD  انجام می شود.

چاپ روی نایلون شیرینگ پک

تفاوت نایلون شیرینگ پک و استرچ پالت بند

 1. فیلم استرچ از فیلم شیرینگ نازک تر و شفاف تر است.
 2. به نایلون استرچ، حرارتی دمیده نمی شود و مانند نایلون شیرینگ در کوره پخت قرار نمی گیرد و فقط با کشیده شدن، دور کالا را محصور می نماید.
 3. فیلم های دستگاه استرچ پالت تنها به صورت رولی هستند، اما فیلم های شیرینگ گاها به صورت غلاف یا پاکت تولید می شوند که محصول داخل آن قرار می گیرد.

قیمت نایلون شیرینک حرارتی و روده ای

عوامل زیادی در قیمت نایلون شیرینگ حرارتی تاثیر گذار است. قیمت نایلون شیرینک پک حرارتی بر حسب مواد اولیه پتروشیمی تعیین می شود. از همین رو مرتب با توجه به تغییر نرخ مواد پتروشیمی در بورس، قیمت نایلون شیرینک هم تغییر می کند. شفافیت، میزان سفارش و نوع چاپ هم می‌ تواند بر قیمت نایلون شرینک پک اثر گذار باشد.

قیمت رول نایلون شیرینگ

کیفیت نایلون شیرینگ تولید شده در هالند پلاست

باتوجه به اینکه اکثرا کارخانه ها و گروه های تولیدی در صنایع بیشتر مایل به تهیه نایلون ارزان قیمت و مقرون به صرفه برای بسته بندی کالای خود هستند، لذا می توان از نایلون های درجه 2 و 3 هم برای تولید نایلون شیرینک استفاده کرد.

در این راستا باید بگوییم که نوع درجه 1 و 2 و 3 نایلون در خاصیت شیرینک پذیری نایلون تاثیر نمی گذارد و مهمترین اثر آن بر روی شفافیت آن است. ما در هالند پلاست برای تولید نایلون شیرینگ از مواد اولیه درجه یک استفاده می کنیم مگر به درخواست خود مشتری.

محصول تولیدی با نایلون درجه 2 و 3 کمی کدر تر نسبت به محصول درجه 1 است. نایلون درجه 1 از مواد اولیه نو و با کیفیت هست اما نایلون شیرینک درجه 2 و 3 از مواد اولیه ضایعاتی تولید شده است. مهم‌ترین نکته در رابطه با تولید پلاستیک شیرینگ این است که نباید ناخالصی داشته باشد؛ چرا که مقاومت خود را تا حدودی از دست می‌ دهد.

کیفیت نایلون شیرینگ هالند پلاست

فروش نایلون شیرینک روده ای و نایلون حرارتی

از جمله خدمات ارائه شده توسط هالند پلاست، پخش نایلون شیرینک و نایلون های وکیوم حرارتی است. شرکت هالند پلاست قادر به تولید انواع پلاستیک شیرینگ در تمام ابعاد با کمترین قمیت است. ارائه محصولی با بهترین کیفیت و از طرفی قیمت کم باعث جلب اعتماد مشتریان شده است.

خرید رول شرینک حرارتی

توصیه می شود اگر تولید کننده هستید و برای تولید صنعتی خود به بسته‌بندی مناسب نیاز دارید، از پلاستیک شیرینک پک رولی استفاده کنید. این کار هم صرفه اقتصادی بیشتری دارد و هم نیازی به خرید روزانه نایلون ندارید.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ پک از هالند پلاست به صورت عمده و کلی انجام می شود. برای خرید رول شیرینگ و استعلام قیمت فیلم شرینک پک و دریافت لیست قیمت نایلون شیرینگ حرارتی کافی است با کارشناسان هالند پلاست در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- نایلون شیرینک پک یا پلاستیک حرارتی چیست؟ نایلون شیرینک نوعی از نایلون است که برای بسته بندی و پک کردن محصولات به منظور محافظت آنها از آلودگی و ضربه استفاده می شود. در واقع نایلون شیرینگ پک به نایلونی گفته می‌شود که در اثر حرارت جمع شده و به محصولات داخل آن می‌ چسبد.

2- انواع نایلون شیرینگ پک چه نام دارد؟ نایلون شیرینک تونلی، حرارتی، روده ای

3- نحوه سفارش خرید نایلون شیرینگ پک از هالند پلاست به چه صورت است؟ برای خرید از هالند پلاست هم می توانید از طریق سایت و تماس با کارشناسان ما و هم به صورت حضوری اقدام نمایید.

4- قیمت نایلون شیرینگ به چه عواملی بستگی دارد؟ عوامل زیادی مانند برند محصول، شفافیت و قیمت مواد اولیه در قیمت این محصول اثر گذار است.

5- آیا امکان چاپ بر روی نایلون شیرینک حرارتی هالند پلاست وجود دارد؟ بله چاپ از 1 تا 8 رنگ فول اچ دی روی نایلون انجام می شود.

1 نظر ارسال شده

 • گروه کارخانجات چینی مقصود
  عرض سلام و ادب جناب فدایی
  ما برای بسته بندی کارتن های چینی بصورت ماهانه حدود 5 تن نایلون شیرینگ سفارش داریم. قصد داریم تامین کننده مون رو تغییر بدیم. دستگاه شیرینگ پکی که داریم دوگانه سوز اتومات عرض 100 هست. شیرینگ های ضخامت 50 میکرون احتیاج داریم. لطفا شرایط همکاری رو اعلام بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.