ارتباط با ما 0915-2100-901

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

زمان مطالعه: 6 دقیقه در بسیاری از صنایع امروزی، از پلاستیک شیرینگ برای بسته بندی و حمل و نقل راحت تر کالا استفاده می شود. انتخاب یک نایلون شیرینگ پک خوب و با کیفیت که خاصیت چاپ پذیری مناسبی هم داشته باشد دغدغه خیلی از تولید کننده های صنایع مختلف شده است. لذا بر آن شدیم تا مطالبی پیرامون ...

6 دقیقه
6 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 6 دقیقه

در بسیاری از صنایع امروزی، از پلاستیک شیرینگ برای بسته بندی و حمل و نقل راحت تر کالا استفاده می شود. انتخاب یک نایلون شیرینگ پک خوب و با کیفیت که خاصیت چاپ پذیری مناسبی هم داشته باشد دغدغه خیلی از تولید کننده های صنایع مختلف شده است. لذا بر آن شدیم تا مطالبی پیرامون تولید، چاپ قیمت گذاری و خرید اینترنتی نایلون شیرینگ پک بیان کنیم. پس برای داشتن یک انتخاب دقیق و مطمئن، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینگ نوعی از نایلون است که برای بسته بندی و پک کردن محصولات به منظور محافظت آنها از آلودگی و ضربه استفاده می شود. در واقع نایلون شیرینگ پک به نایلونی گفته می‌شود که در اثر حرارت جمع شده و به محصولات داخل آن می‌ چسبد.

از پلاستیک حرارتی هم برای بسته بندی در منزل استفاده می شود و هم کارخانه ها و تولیدی ها. نایلون‌ شیرینک اگر تحت دمای 160 درجه تا 220 درجه سانتی‌ گراد قرار بگیرد تغییر حالت می ‌دهد و به محصول می‌ چسبد.

نایلون شیرینک چیست

انواع نایلون شیرینگ پک

  1. نایلون شیرینگ تونلی: که به پلاستیک شیرینگ پلی اتیلن نیز معرف است، مقاومت خوبی دارد و به خوبی شکل می ‌گیرد.
  2. نایلون شیرینگ حرارتی: نوع دیگر این نایلون، نایلون حرارتی است که برای وکیوم کالاهای‌ بسته‌بندی شده استفاده می‌شود. این نایلون به محصول می‌ چسبد و کاملا از آن محافظت می ‌کند.
  3. نایلون شیرینگ روده ای: از مهم ترین انواع نایلون بسته بندی برای صنایع مختلف با کاربرد های بسیار وسیع است.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

هالند پلاست بزرگترین تولید کننده نایلون شیرینگ

در گروه کارخانجات هالند پلاست تولید نایلون شیرینگ حرارتی در ضخامت های مختلف صورت می گیرد. هر چه از نایلون های ضخیم تر برای بسته بندی محصولات استفاده شود می تواند محافظت بهتری از محصول انجام دهد.

هر ابعاد، ضخامت و سایز مد نظر مشتری را می توان در هالند پلاست سفارشی سازی کرده و اقدام به تولید آن نمود.

ابعاد و ضخامت فیلم نایلون شیرینگ

کاربرد های پلاستیک شیرینگ

باید گفت تمامی محصولات پلاستیکی بر پایه ماده اولیه پلی اتیلن، دارای کاربردهای وسیع و گوناگون است. از رایج ترین کاربرد های پلاستیک شیرینگ حرارتی می توان به بسته بندی و شیرینگ کردن چند تایی آب معدنی و نوشابه و دوغ ها در کنار هم تحت عنوان شل اشاره کرد.

همچنین تولید کننده ها در کارخانجات تولیدی توسط نایلون شیرینگ کارتن و جعبه، کارتن ها را در کنار هم قرار داده و هر چند عدد را با هم شیرینگ می کنند. این محصول کمک بسیار زیادی در سهولت حمل و نقل آنها می کند.

نایلون شیرینگ تونلی

چاپ روی نایلون شیرینگ

شما می توانید در صورت تمایل برای بسته بندی محصول تان از نایلون شیرینگ (پلاستیک حرارتی) با چاپ و طرح دلخواه تان استفاده کنید. برای خلق یک ظاهر جذاب و چشم نواز می توانید از پلاستیک شیرینگ با پایه رنگی استفاده کنید.

در مجموعه کارخانجات هالند پلاست چاپ با بروزترین ماشین آلات و به دو صورت فلکسو و هلیو به صورت 1 تا 8 رنگ و 1 تا 6 رنگ FULL HD  انجام می شود.

چاپ روی نایلون شیرینگ پک

تفاوت نایلون شیرینک پک و استرچ پالت بند

  1. فیلم استرچ از فیلم شیرینگ نازک تر و شفاف تر است.
  2. به استرچ پالت بند، حرارتی دمیده نمی شود و مانند پلاستیک شیرینگ در کوره پخت قرار نمی گیرد و فقط با کشیده شدن، دور کالا را محصور می نماید.
  3. فیلم های دستگاه استرچ پالت تنها به صورت رولی هستند. اما فیلم های شیرینگ گاها به صورت غلاف یا پاکت تولید می شوند که محصول داخل آن قرار می گیرد.

قیمت نایلون شیرینگ حرارتی و روده ای

عوامل زیادی در قیمت نایلون شیرینگ حرارتی تاثیر گذار است مانند نوع چاپ، میزان سفارش، جنس به کار رفته در تولید، شفافیت و…. از همین رو با توجه به تغییر نرخ مواد پتروشیمی در بورس، قیمت پلاستیک شیرینگ هم تغییر می کند.

قیمت رول نایلون شیرینگ روده ای

کیفیت محصولات تولید شده در هالند پلاست

با توجه به اینکه اکثرا کارخانه ها و گروه های تولیدی در صنایع بیشتر مایل به تهیه جنس ارزان قیمت و مقرون به صرفه برای بسته بندی کالای خود هستند، لذا می توان از مواد درجه 2 و 3 هم برای تولید نایلون شیرینگ استفاده کرد.

در این راستا باید بگوییم که نوع درجه 1 و 2 و 3 پلاستیک و کیفیت نایلون شیرینگ در خاصیت شیرینگ پذیری آن تاثیر زیادی نمی گذارد. مهمترین اثر آن بر روی شفافیت آن است که نایلون تولید شده با مواد درجه 2 و 3 نسبت به درجه 1 کدر تر است. هالند پلاست بزرگترین تولید کننده نایلون شیرینگ، برای تولید پلاستیک شیرینگ از مواد اولیه درجه یک استفاده می کند مگر به درخواست خود مشتری از مواد درجه دو یا سه استفاده کنیم.

کیفیت نایلون شیرینگ هالند پلاست

فروش نایلون شیرینگ حرارتی و نایلون شیرینگ روده ای

از جمله خدمات ارائه شده توسط هالند پلاست، فروش نایلون شیرینگ حرارتی بسته بندی و نایلون شیرینگ روده ای و وکیوم حرارتی به صورت عمده و جزئی، با کمترین قیمت و همچنین به صورت خرید اینترنتی است. شرکت هالند پلاست قادر به تولید انواع پلاستیک شیرینگ در تمام ابعاد با کمترین قمیت است. ارائه محصولی با بهترین کیفیت و از طرفی قیمت کم باعث جلب اعتماد مشتریان شده است.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

توصیه می شود اگر تولید کننده هستید و برای تولید صنعتی خود به بسته‌بندی مناسب نیاز دارید، از پلاستیک شیرینک پک رولی استفاده کنید. این کار هم صرفه اقتصادی بیشتری دارد و هم نیازی به خرید روزانه نایلون ندارید.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ پک از هالند پلاست به صورت عمده و جزئی انجام می شود. برای خرید عمده نایلون شیرینگ و استعلام قیمت نایلون شیرینگ حرارتی کافی است با کارشناسان هالند پلاست در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- نایلون شیرینک پک یا پلاستیک حرارتی چیست؟ نایلون شیرینک نوعی از نایلون است که برای بسته بندی و پک کردن محصولات به منظور محافظت آنها از آلودگی و ضربه استفاده می شود. در واقع نایلون شیرینگ پک به نایلونی گفته می‌شود که در اثر حرارت جمع شده و به محصولات داخل آن می‌ چسبد.

2- انواع نایلون شیرینگ پک چه نام دارد؟ نایلون شیرینک تونلی، حرارتی، روده ای

3- نحوه سفارش خرید نایلون شیرینگ پک از هالند پلاست به چه صورت است؟ برای خرید پلاستیک شیرینگ حرارتی از هالند پلاست هم می توانید از طریق سایت و تماس با کارشناسان ما و هم به صورت حضوری اقدام نمایید.

4- قیمت عمده نایلون شیرینک به چه عواملی بستگی دارد؟ عوامل زیادی مانند برند محصول، شفافیت و قیمت مواد اولیه در قیمت این محصول اثر گذار است.

5- آیا امکان چاپ بر روی نایلون شیرینک حرارتی هالند پلاست وجود دارد؟ بله چاپ از 1 تا 8 رنگ فول اچ دی روی نایلون انجام می شود.

نایلون شیرینگ حرارتی، خرید اینترنتی نایلون شیرینگ، پلاستیک شیرینگ، خرید نایلون شیرینگ، تولید نایلون شیرینگ، قیمت نایلون شیرینگ حرارتی، شیرینگ حرارتی بسته بندی، رول شیرینگ حرارتی، تولید کننده نایلون شیرینگ، قیمت نایلون شیرینگ، کیفیت نایلون شیرینگ، خرید عمده نایلون شیرینگ، پلاستیک شیرینگ حرارتی، قیمت عمده نایلون شیرینگ، نایلون شرینگ، تولید شیرینگ، فروش نایلون شیرینگ حرارتی، نایلون شرینک، نایلون وکیوم حرارتی، نایلون شیرینگ چیست، فروش شیرینگ، شیرینگ، پلاستیک بسته بندی حرارتی، خرید پلاستیک شیرینگ، قیمت پلاستیک شیرینگ، نایلون شیرینگ پک، پلاستیک حرارتی، نایلون شیرینک، نایلون حرارتی، چاپ شیرینگ، پلاستیک شرینک، شیرینگ بسته بندی، پلاستیک وکیوم حرارتی، قیمت شیرینگ حرارتی، قیمت پلاستیک حرارتی، پلاستیک حرارتی بسته بندی، انواع نایلون شیرینگ، شیرینگ پک حرارتی، خرید پلاستیک شیرینگ حرارتی

6 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *