ارتباط با ما 0915-2100-901

پلاستیک بسته بندی لوبیا

زمان مطالعه: 4 دقیقه از جمله مواد غذایی پر مصرف در هر آشپزخانه، حبوباتی مثل انواع لوبیاها هستند. حبوبات با توجه به وزن زیادی که دارن برای اینکه راحت به دست مصرف کننده برسند احتیاج به بسته بندی مناسب دارند. در این مطلب قصد داریم تا انواع پلاستیک بسته بندی لوبیا با مواد اولیه گوناگون و مدلهای مختلف تولید ...

انواع بسته بندی حبوبات
4 دقیقه
2 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 4 دقیقه

از جمله مواد غذایی پر مصرف در هر آشپزخانه، حبوباتی مثل انواع لوبیاها هستند. حبوبات با توجه به وزن زیادی که دارن برای اینکه راحت به دست مصرف کننده برسند احتیاج به بسته بندی مناسب دارند. در این مطلب قصد داریم تا انواع پلاستیک بسته بندی لوبیا با مواد اولیه گوناگون و مدلهای مختلف تولید و چاپ اون رو مورد بررسی قرار دهیم. همچنین در مورد خرید اینترنتی پلاستیک بسته بندی و قیمت نایلون بسته بندی حبوبات هم نکاتی ذکر خواهد شد. تا بتونین بهترین انتخاب رو با توجه به میزان هزینه و نوع شیوه ارائه داشته باشین.

پس توصیه می کنم حتما با من در گروه کارخانجات هالند پلاست همراه باشین. اگر برای ثبت سفارش نیاز به مشاوره داشتین با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع پلاستیک بسته بندی لوبیا

برای بسته بندی حبوبات از انواع نایلون و سلفون می توان استفاده کرد که با توجه به نوع کاربرد استفاده از این دو تا محصول متفاوت خواهد بود.

برای مشاهده انواع محصولات بر پایه نایلون تولید شده در هالند پلاست و همچنین تولیدات سلفونی ما بر روی لینک ها کلیک کنید.

1- نایلون بسته بندی

برای بسته بندی لوبیا و سایر حبوبات، ارزان ترین و کم هزینه ترین نوع بسته بندی، نمونه های نایلونی با جنس پلی اتیلن است. البته این نکته رو باید یادآوری کنم که از نایلون به عنوان یک بسته بندی بهداشتی نمی توان استفاده کرد و تنها به عنوان یک لایه لمینتی برای بسته بندی های مواد غذایی استفاده کرد.

از نایلون بسته بندی حبوبات فقط برای حمل و نقل حبوبات از محل توزیع عمده آن به کارگاه های بسته بندی و همچنین پخش فله حبوبات استفاده می شود.

نمونه های نایلونی بعد از گذشت مدتی به خورد مواد غذایی می رود که از لحاظ بهداشتی مناسب نیست. لذا برای بسته بندی های غیر صنعتی که در کوتاه مدت مورد مصرف قرار می گیرد استفاده می شود.

2- سلفون بسته بندی

با توجه به تعداد مشتری هایی که با ما تماس می گیرن و درخواست پلاستیک بسته بندی حبوبات رو میدن به این نتیجه رسیدیم که بیش از 90 درصد بسته بندی غلات و حبوبات با انواع سلفون بسته بندی صورت می گیره. دلیل استفاده از سلفون هم مقاومت و استحکام بالا به همراه چاپ پذیری عالی و از مهم تر قیمت مناسب است.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

انواع سلفون بسته بندی لوبیا

 1. سلفون بسته بندی bopp: سلفون bopp دقیقا همان opp است همراه با کاربردی یکسان اما با کیفیت بیشتر. ولی تشخیص این دو از هم حتی توسط افراد متخصص هم خیلی سخت  است.
 2. سلفون چاپی opp: بیشترین میزان سفارش بسته بندی مواد غذایی و حبوبات از این نوع است. سلفون opp با عنوان سلفون ایرانی شناخته شده و دارای مقاومت و استحکام بالا به همراه چاپ پذیری عالی است.
 3. سلفون بسته بندی cpp: این نوع سلفون کمتر به صورت تک لایه استفاده می شود و بیشتر بصورت لمینت شده با موارد بالا استفاده می شود که باعث افزایش مقاومت، ضخامت، چاپ پذیری و از همه مهمتر دوخت بهتر می شود.

تولید پلاستیک بسته بندی حبوبات در هالند پلاست

در هالند پلاست تولید پلاستیک بسته بندی حبوبات مثل پلاستیک بسته بندی نخود، نایلون و بسته بندی نایلونی عدس و دیگر انواع این پلاستیک  در ضخامت و ابعاد مختلف به صورت رول یا برش خورده صورت می گیرد.

البته بیشتر مشتری ها سفارش بسته بندی حبوبات به صورت رول شده را دارند. این مشتری ها، دستگاه دوخت دارند که بسته بندی را داخل واحد تولیدی خود انجام می دهند.

سفارش به صورت رول شده باعث کاهش هزینه ها به حداقل ممکن می شود اما مستلزم داشتن دستگاه دوخت است.

گروه کارخانجات هالند پلاست تولیدکننده و تامین کننده انواع فیلم و رول بسته بندی حبوبات است و از نظر متراژ تولیدی هیچ محدودیتی ندارد. هر نوع سفارشی سازی از نظر سایز و ضخامت مشتری ها را انجام می دهیم.

اگر به صورت پاکت شده این بسته بندی ها تحویل مشتری ها شود به آنها لفاف بسته بندی می گویند.

خرید و فروش پلاستیک بسته بندی لوبیا

برای خرید سلفون ضخیم بسته بندی و پلاستیک بسته بندی لوبیا بصورت عمده می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما و استعلام قیمت اقدام به ثبت سفارش نمایید.

مشتری های عزیز همچنین امکان خرید اینترنتی پلاستیک بسته بندی حبوبات در هالند پلاست وجود دارد.

با خرید اینترنتی پلاستیک بسته بندی حبوبات و دیگر مواد غذایی به راحتی در وقت و هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی خواهید کرد.

چاپ سلفون بسته بندی

در هالند پلاست تمام امور چاپ بسته بندی مواد غذایی، طراحی و ساخت کلیشه انجام میشه. برای ثبت سفارش با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

تولید و چاپ لفاف بسته بندی لوبیا و دیگر حبوبات به دو صورت انجام می شود که عبارتند از:

 1. بسته بندی تماما چاپ دار
 2. بسته بندی چاپ دار همراه با پنجره شفاف برای دیده شدن زعفران داخل بسته

قیمت پاکت بسته بندی حبوبات

برای تولید پلاستیک بسته بندی حبوبات از مواد اولیه پتروشیمی استفاده می شود که هر روزه همراه با قیمت دلار در حال نوسان است. ما هم به درج لیست قیمت دقیق در وب سایت نیستیم. برای دریافت قیمت دقیق تنها کافیست با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار کرده و مشخصات دقیق را اعلام کنید تا قیمت نهایی پلاستیک بسته بندی لوبیا را هر روز و به صورت دقیق دریافت کنید.

سوالات متداول

1- انواع پلاستیک بسته بندی لوبیا چیست؟ نوع سلفونی و نوع نایلونی

2- سلفون بسته بندی لوبیا دارای چند نوع است؟ دارای سه نوع مختلف به شرح زیر است:

الف) سلفون بسته بندی bopp: سلفون bopp دقیقا همان opp است همراه با کاربردی یکسان اما با کیفیت بیشتر. ولی تشخیص این دو از هم حتی توسط افراد متخصص هم خیلی سخت  است.

ب) سلفون چاپی opp: بیشترین میزان سفارش بسته بندی مواد غذایی و حبوبات از این نوع است. سلفون opp با عنوان سلفون ایرانی شناخته شده و دارای مقاومت و استحکام بالا به همراه چاپ پذیری عالی است.

ج) سلفون بسته بندی cpp: این نوع سلفون کمتر به صورت تک لایه استفاده می شود و بیشتر بصورت لمینت شده با موارد بالا استفاده می شود که باعث افزایش مقاومت، ضخامت، چاپ پذیری و از همه مهمتر دوخت بهتر می شود.

قیمت پاکت بسته بندی حبوبات، پلاستیک بسته بندی حبوبات مشهد، پاکت بسته بندی حبوبات اصفهان، قیمت پاکت پلاستیکی بسته بندی، چاپ سلفون بسته بندی حبوبات در کرج، پلاستیک بسته بندی حبوبات، نایلون بسته بندی حبوبات، قیمت پلاستیک بسته بندی حبوبات، نمونه پلاستیک بسته بندی حبوبات، پاکت بسته بندی شفاف، پاکت بسته بندی پلاستیکی، مرکز فروش پاکت بسته بندی در تهران، فروش عمده پاکت بسته بندی، قیمت پاکت بسته بندی کرافت، خرید اینترنتی پلاستیک بسته بندی، پلاستیک بسته بندی حبوبات، قیمت نایلون بسته بندی حبوبات، پاکت بسته بندی حبوبات، رول پلاستیک بسته بندی، چاپ بسته بندی مواد غذایی، خرید اینترنتی سلفون بسته بندی، قیمت نایلون بسته بندی، مرکز پخش نایلون بسته بندی، انواع پلاستیک بسته بندی، پلاستیک بسته بندی ضخیم، نایلون بسته بندی رولی، انواع بسته بندی مواد غذایی، چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی، قیمت سلفون بسته بندی مواد غذایی

 

 

 

2 نظر ارسال شده

 • سلام
  آقا ما یک کارگاه بوجاری حبوبات در کاشان داریم. پلاستیک های بزرگ 10 کیلوییمی خواستم
  برای بسته بندی لوبیا و نخود و … دوخت و ضخامت خوب باشه. چون وزن بالا می خوایم بریزیم توش
  ماهی حدود 500کیلو سفارش داریم. چطوری برامون ارسال می کنین و چند روزه تحویل میدین؟ خیلی فوری الان لازم داریم 20کیلو. میتونین با اتوبوس های بین شهری بفرستین؟

  • سلام روز بخیر جناب پناهی بزرگوار
   بله این محصولی رو که می خواید ما میتونیم تولید کنیم. کیفیت محصول مون رو هم 100 در صد تضمین می کنیم. برای مشخص کردن نحوه ارسال و شرایط پرداخت و واریزی بنظرم زنگ برنین با کارشناسان فروش تلفنی صحبت بفرمایید خیلی بهتره.
   شماره های تماس تو همه صفحات سایت درج شده.
   متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *