ارتباط با ما 0915-2100-901

نایلون

زمان مطالعه: 9 دقیقه

نایلون / پلاستیک

اگر از تولید کنندگان محترم انواع نایلون و پلاستیک هستید و یا مصرف کننده این طیف گسترده از محصولات پلی اتیلنی، بی شک مقاله زیر اطلاعات جامعی در زمینه نحوه تولید و عوامل اثر گذار بر قیمت نایلون در اختیارتان خواهد گذاشت.

توصیه من و همکارانم در گروه کارخانجات هالند پلاست مطالعه این مقاله جامع و پر بار است. تولید نایلون از تخصص های اصلی و حرفه ای مجموعه ما است.

نایلون نوعی پلیمر (بَسپار ) ترکیبی و پلی آمید است که برای نخستین بار در ۹ اسفند ۱۳۱۳ (۲۸ فوریه ۱۹۳۵)، توسط والاس کاروترز در مرکز پژوهش دوپونت ساخته شد.

این نوع از پلاستیک یکی از پرکاربرد ترین پلیمرها در بین عموم مردم و صنعت است.

پلاستیک متشکل از مواد پلیمری با قابلیت کشسانی و درصد خلوص بالا است. به عبارت دیگر، از پلیمر ترکیبی و پلی آمید، پلاستیک به دست می آید.

پلی اتیلن ها از قابلیت های ویژه ای نظیر: انعطاف پذیری مناسب، مقاومت شیمیایی و ضربه ای بالا برخوردار هستند.

پلی اتیلن در دمای موجود در محیط، نامحلول می باشد و فقط از طریق گرم کردن در هالوژن هیدروکربن ها، حلالیت آن انجام می گیرد.

از سایر مزایای پلی اتیلن می توان به راحتی اکسید نشدن آن و داشتن دمای ذوب پایین اشاره کرد.

تولید نایلون

ما در هالند پلاست یک سری شرایط و آیتم رو داریم که اگر شما این موارد را داشته باشید هزینه کلیشه و سیلندر رو پرداخت نمی کنید!

تمامی چاپ های هالند برای مشتری ضمانت می شوند.

انواع تولیدات نایلونی در هالند

خرید و قیمت نایلون رولی

زمان مطالعه: 4 دقیقه نایلون رولی از جمله پر کاربرد ترین محصولات مورد استفاده در صنایع مختلفی مثل صنعت کشاورزی و گلخانه، بسته بندی مواد غذایی و کالا، عایق

ادامه مطلب »

تولید و چاپ بسته بندی خاک

زمان مطالعه: 4 دقیقه مجموعه کارخانجات هالند پلاست تولید کننده انواع بسته بندی های پلیمری، امکان تولید و چاپ انواع بسته بندی خاک مانند نایلون خاک و دیگر پلاستیک

ادامه مطلب »