ارتباط با ما 0915-2100-901

قیمت و خرید انواع نایلکس فروشگاهی

زمان مطالعه: 4 دقیقه هر فروشگاه و سوپر مارکتی برای حمل و نقل اجناسی که مشتری از آن فروشگاه خریداری کرده به یک پلاستیک دسته دار نیاز دارد. پلاستیک فروشگاهی از انواع مختلفی با جنس های گوناگون تشکیل شده که هر کدام کاربرد متفاوتی دارد. در این مطلب به معرفی انواع کیسه فروشگاهی و نکاتی راجع به تولید، چاپ، ...

قیمت کیسه چاپی| نایلکس تبلیغاتی
4 دقیقه
7 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 4 دقیقه

هر فروشگاه و سوپر مارکتی برای حمل و نقل اجناسی که مشتری از آن فروشگاه خریداری کرده به یک پلاستیک دسته دار نیاز دارد. پلاستیک فروشگاهی از انواع مختلفی با جنس های گوناگون تشکیل شده که هر کدام کاربرد متفاوتی دارد. در این مطلب به معرفی انواع کیسه فروشگاهی و نکاتی راجع به تولید، چاپ، قیمت و خرید نایلکس فروشگاهی خواهیم پرداخت تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته و با انواع آن آشنا شوید.

نایلکس فروشگاهی چیست؟

نایلکس و نایلون فروشگاهی جزو دسته محصولات پلی اتیلنی به شمار می رود. هر فروشگاهی که مواد غذایی یا هر گونه خدمات فروش را ارائه می دهد باید به فکر تهیه و خرید کیسه فروشگاهی برای بسته بندی مواد فروخته شده باشد. تا در اختیار مشتری قرار دهد که از آن برای قرار دادن کالای خریداری شده خود درون آن استفاده کند.

انواع پلاستیک فروشگاهی

پلاستیک های فروشگاهی را می توان به دو گروه تقسیم کرد. دسته اول آن هایی هستند که تنها با هدف سهولت در حمل و جابجایی، اقلام خریداری شده را در آن قرار داده و به مشتری تحویل می دهند.

نایلون سوپرمارکت و نایلون میوه فروشی از این دسته پلاستیک ها هستند که انواع آن عبارتند از نایلکس دسته دار، نایلکس راه راه، نایلکس شیری رنگ، نایلون مشکی و….

دسته دوم آن هایی هستند که علاوه بر آسان تر شدن حمل و نقل، با اهداف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

انواع کیسه فروشگاهی بر اساس نوع دسته

انواع نایلکس تبلیغاتی فروشگاهی برای انتخاب وجود دارد که عبارتند از:

 1. پلاستیک دسته بندی
 2. پلاستیک دسته موزی
 3. پلاستیک دسته تقویت
 4. نایکس رکابی

در ادامه مطلب، استفاده هر کدام با توجه به نیاز شما را توضیح خواهیم داد تا بتوانید خرید نایلکس فروشگاهی مربوط به حوزه کاری خودتان و مناسب خودتان را انجام دهید.

نایلون دسته بندی، دسته موزی و دسته تقویت

این نوع از پلاستیک فروشگاهی به علت نوع طراحی، قابلیت کشش وزن های خیلی بالا را ندارند و بیشتر در مواردی که ظاهر و شکل و شمایل آن ها مورد اهمیت است، استفاده می شود.

به طور مثال، در فروشگاه های لباس و پوشاک بیشتر از این نوع نمونه ها استفاده می شود. زیرا دارای ظاهری جذاب است و لازم نیست وزن های خیلی بالا را تحمل کند. اما به طور مثال نمی توان از این کیسه فروشگاهی برای میوه فروشی ها استفاده کرد.

نایلون دسته موزی و دسته تقویت چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

به طور کلی به پلاستیک های دسته داری که دسته نایلون در بدنه پلاستیک قرار گرفته است، نایلون دسته موزی می گویند. حال اگر دسته آن برای استحکام بیشتر تقویت شود، به آن نایلون دسته تقویت می گویند.

نایلکس فروشگاهی با دسته رکابی

بیشتر پلاستیک های دسته رکابی با مواد اولیه نایلکسی تولید می شود. این پلاستیک ها برای فروشگاه هایی که ظاهر بسته بندی چندان اهمیتی ندارد و تنها مقاومت بالا برای تحمل وزن بیشتر، ملاک است مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع نایلکس دسته رکابی فروشگاهی

 1. نایلکس دسته رکابی شفاف: به طور کلی به نمونه های کیسه دسته دار نایلکسی که داخل آن مشخص است، نایلون یا نایلکس شفاف یا همان ساده می گویند.
 2. نایلکس تبلیغاتی رنگی: یکی از مهم ترین موارد در تولید کیسه فروشگاهی رنگی، کیفیت رنگ پاشی است که باعث می شود داخل آن حتی با قرار دادن نایلون در نور خورشید مشخص نشود.
 3. نایلکس دسته رکابی چاپی ( چاپ آماده یا چاپ سفارشی )

صادرات نایلکس فروشگاهی

یکی از برترین و بزرگترین مجموعه های تولید و چاپ نایلکس فروشگاهی، گروه کارخانجات هالند پلاست می باشد که سهم عظیمی هم در بازار داخلی مانند فروش نایلکس فروشگاهی در مشهد، اصفهان، تهران، یزد، تبریز، شیراز، قم، رشت، کرج و… دارد و هم در صادرات آن مانند صادرات نایلکس فروشگاهی به ترکیه، عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، دبی و… . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد امور و فرآیند صادرات پلاستیک فروشگاهی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

چاپ نایلکس فروشگاهی

در مجموعه کارخانجات هالند پلاست چاپ پلاستیک فروشگاهی با دستگاه های هیلو 8 رنگ full hd و فلکسو 6 رنگ full hd انجام می شود. از همین رو تمامی سفارشات مشتریان عزیز در جهت چاپ نایلکس فروشگاهی و نایلون فروشگاهی با بالاترین کیفیت و به صورت تضمینی ارائه می گردد.

تولید نایلکس فروشگاهی

تولید نایلکس فروشگاهی با استفاده از مواد اولیه نو و با کیفیت انجام می گیرد. مگر اینکه خود مشتری درخواست کاهش قیمت یا درخواست سفارش با مواد اولیه ضایعاتی را کند.

بسیاری از مشتریان درخواست کاهش هزینه نهایی را دارند و تنها روش آن استفاده از مواد اولیه ضایعاتی یا همان بازیافتی است.

این امر باعث می شود قیمت فروش نایلکس فروشگاهی پایین تر بیاید و اینکه مشتری بتواند با توجه به میزان بوجه مصرفی به محصول دلخواه خود دست پیدا کند. 

همچنین خرید نایلکس فروشگاهی نیز می تواند تاثیر زیادی در کاهش هزینه ها و قیمت نهایی داشته باشد.

استعلام قیمت و خرید نایلکس فروشگاهی

برای تولید هر نوع پلاستیک فروشگاهی باید از مواد اولیه نایلونی و نایلکسی یا همان پلی اتیلنی استفاده کرد. با توجه به این که قیمت مواد اولیه همراه با قیمت دلار هر روزه در حال نوسان است، قیمت نایلکس فروشگاهی و قیمت نایلون فروشگاهی هم مرتبا در نوسان است. 

برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره خرید نایلکس فروشگاهی و همچنین استعلام قیمت دقیق، با کارشناسان هالند پلاست در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- تفاوت نایلون و نایلکس در چیست؟ تفاوت در ظاهر است. نایلون نرم، انعطاف پذیر، شفاف و براق است، اما نایلکس خشک، مات و که ضخامت تر است.

2- انواع نایلکس به چه صورتهایی قابل تولید است؟ به صورت نایلکس فروشگاهی چاپ دار و نایلکس فروشگاهی بدون چاپ و ساده

3- چند نوع نایلکس فروشگاهی از نظر نوع دسته وجود دارد؟ 4 نوع نایلکس با توجه به نوع دسته قابل تولید است. نایلکس دسته رکابی، دسته بندی، دسته تقویت و دسته موزی

4- نحوه ثبت سفارش خرید نایلکس فروشگاهی در شرکت هالند پلاست چگونه است؟ بهترین روش برای ثبت سفارش، تماس با کارشناسان تیم فروش است. روش های دیگری هم وجود دارد مثل پیام در واتساپ و ایمیل. که به دلیل حجم بالا ممکن است دیرتر پاسخ دهیم.

5- عوامل موثر در قیمت نایلکس فروشگاهی کدام است؟ نوع ماده اولیه از نظر درجه یک و دو بودن، نحوه دوخت، نوع دسته، طرح مد نظر مشتری برای چاپ کیسه فروشگاهی، ضخامت و…

خرید نایلکس فروشگاهی، خرید کیسه فروشگاهی، پلاستیک فروشگاهی، چاپ نایلکس فروشگاهی، کیسه فروشگاهی، چاپ کیسه فروشگاهی، تولید نایلکس فروشگاهی، تولید کننده نایلکس فروشگاهی، صادرات نایلکس فروشگاهی، خرید اینترنتی نایلکس فروشگاهی طرح دار، نایلکس فروشگاهی عمده، قیمت نایلکس تبلیغاتی، فروشگاه نایلکس، صادرات نایلکس فروشگاهی به پاکستان، قیمت نایلکس تبلیغاتی، صادرات پلاستیک فروشگاهی به ارمنستان، صادرات نایلکس فروشگاهی به عراق، تولید کننده نایلکس فروشگاهی چاپی، صادرات پلاستیک فروشگاهی به ترکیه، چاپ لوگو روی کیسه پلاستیک فروشگاهی، قیمت نایلکس فروشگاهی صادراتی، صادرات نایلکس فروشگاهی به افغانستان، چاپ پلاستیک فروشگاهی، نایلکس فروشگاهی مشهد

7 نظر ارسال شده

 • سلام جناب خداقوت
  من نایلکس دسته تقویت می‌خوام برای فروشگاه‌های لوازم خانگی م. بزرگترین سایز و دوخت با کیفیت برای حدود ۵۰۰ کیلو رو قیمت بدین. من از اصفهان هستم. ارسال تون چطوری هست؟

  • سلام ممنونم همچنین
   قیمت بستگی به تعداد رنگ چاپی طرح تون داره و نوع چاپی که قراره انجام بشه روش. دوخت و کیفیت تولید و چاپ رو تضمین شده خدمتتون ارائه می دیم.
   لطفا برای استعلام قیمت و ثبت سفارش و اطلاعات مربوط به نحوه ارسال سفارش تماس بگیرین با کارشناسان فروش سایت
   شماره های همکاران بنده در تمام صفحات سایت درج شده

 • سلام خسته نباشید. آقا من حدود ۱۰۰ تا نایلون برا مزون لباسم میخوام.شما چاپ لوگوم رو هم انجام میدین؟ قیمت صدتا مشما چند میشه؟

  • سلام ممنون از شما
   جناب مصطفوی میزان سفارش تون خیلی کمه نمیتونیم انجام وظیفه کنیم.

 • سلام و ادب
  شرکت بهکاک زرین نیازمند نایلکس دسته رکابی در چهار سایز ۳۵*۲۵، 3۰*۲۵، ۴5*۳۵، 40*3۰ می باشد. از هر سایز 300 کیلو در ماه سفارش دارد. با 4 رنگ چاپ . زمان تحویل و قیمت رو اعلام بفرمایید.

  • سلام قربان روز بخیر
   برای 4 رنگ چاپ باید حداقل 500 کیلو از هر سایزی سفارش داشته باشید. اما توصیه می کنم تماس بگیرین با مدیر فروش 09152100901 ایشون ببینید چی می فرمایند. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *