ارتباط با ما 0915-2100-901

خرید و قیمت نایلکس تبلیغاتی

زمان مطالعه: 5 دقیقه روزانه همه ما با تعداد زیادی نایلون و نایلکس تبلیغاتی سرو کار داریم. این کیسه های تبلیغاتی همیشه و همه جا در دسترس هستند و البته کاربرد هم دارند. بسیاری از مشاغل و کسب و کارها از این فرصت استفاده کرده و از جنبه تبلیغاتی آن برای محصولات خود بهره برده اند. استفاده از نایلکس ...

5 دقیقه
3 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 5 دقیقه

روزانه همه ما با تعداد زیادی نایلون و نایلکس تبلیغاتی سرو کار داریم. این کیسه های تبلیغاتی همیشه و همه جا در دسترس هستند و البته کاربرد هم دارند. بسیاری از مشاغل و کسب و کارها از این فرصت استفاده کرده و از جنبه تبلیغاتی آن برای محصولات خود بهره برده اند. استفاده از نایلکس تبلیغاتی ارزان یکی از روش های بسیار هوشمندانه و زود بازده برای تبلیغ کسب و کارهاست. اگر شما هم به فکر استفاده از این روش تبلیغاتی و به دنبال یک تولید کننده کیسه تبلیغاتی هستید و نیاز به کسب اطلاعاتی در زمینه تولید، چاپ، خرید و قیمت نایلکس تبلیغاتی دارید با من همراه شده و این صفحه را با دقت بخوانید.

کیسه تبلیغاتی پلاستیکی چیست؟

پلاستیک هایی هستند که بر روی آنها تبلیغ خاصی که متعلق به شغل خاصی است حک شده است. بسیاری از مغازه ها، بوتیک ها، فروشندگان لوازم خانگی و وسایل کامپیوتر، سوپرمارکت ها، فست فودها و… جهت دادن کالای خود به مشتری از نایلکس تبلیغاتی استفاده می کنند.

استفاده از نایلکس تبلیغاتی ارزان در واقع یک تبلیغات کم هزینه برای صاحبان اصناف و مشاغل به شمار می رود. این نکته باعث شده که چاپ نایلکس تبلیغاتی یا همان کیسه تبلیغاتی به یک موضوع مهم و پر کاربرد در عرصه تبلیغات تبدیل شده است.

یکی از آسان ترین روش های تبلیغات و بازار یابی بهره گیری، استفاده و خرید نایلکس تبلیغاتی و نایلون تبلیغاتی است. شما می توانید به راحتی لوگو، آدرس و شماره تماس خود را با کمترین هزینه در اختیار مشتریان قرار دهید.

سفارش پلاستیک با طرح دلخواه

انواع پلاستیک تبلیغاتی

پلاستیک های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که پرکاربرد ترین آن ها نایلون و نایلکس است. این پلاستیک ها بسیار به هم شباهت دارند. امروزه از نایلون و نایلکس تبلیغاتی استفاده فراوان می شود.

یقیناً یکی از در دسترس ترین و آسان ترین روش های تبلیغات بهره گیری از پلاستیک دسته دار تبلیغاتی است که به راحتی لوگو، آدرس و شماره تماس خود را در اختیار مشتریان قرار می دهید.

فروش نایلکس تبلیغاتی ارزان

کیفیت تولید نایلکس تبلیغاتی

می توان برای تولید نایلکس تبلیغاتی از مواد اولیه نایلکسی درجه 1 تا درجه 3 استفاده کرد. مواد اولیه درجه 1 مواد نو و با کیفیت است اما بقیه آن ها مواد ضایعاتی هستند.

مواد درجه 2 و 3 با مواد درجه یک تفاوت کیفیتی چندانی ندارد و تنها دارای بوی نامطبوع تر و رنگ کدر تری است که این موارد هم با افزودنی وانیل به طور کامل رفع می گردد.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

اگر به دنبال بازده تبلیغاتی با چاپ نایلکس تبلیغاتی ارزان هستید ما به شما دو نکته را پیشنهاد می کنیم:

  1.  کیفیت تولید: اگر یک کیسه تبلیغاتی دسته دار با کیفیت به دست مشتری بدهید تنها برای انتقال محصولات خریداری شده تا خانه از آن استفاده نمی کند. بلکه با توجه با نیازش استفاده های چندین باره از نایلون می کند.
  2.  کیفیت چاپ: اگر یک طرح مناسب و چشم گیر و یک چاپ با کیفیت روی کیسه پلاستیکی باشد باعث تبلیغات شغل شما به بهترین نحو ممکنه می شود.
تولید کننده انواع نایلکس تبلیغاتی

تولید و فروش کیسه تبلیغاتی

مجموعه کارخانجات هالند پلاست یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده نایلکس تبلیغاتی است که هیچ محدودیتی در ارسال سفارشات مشتری در شهر مقصد، چه در ایران و چه در خارج از کشور ندارد. ما قادر به تحویل و تولید کیسه تبلیغاتی در اصفهان، قم، تهران، تبریز، مشهد و دیگر شهرهای ایران هستیم.

قیمت نایلکس های تبلیغاتی

سفارشات صادراتی نیز در لب مرز کشور مورد نظر به شرکت یا فرد سفارش دهنده تحویل داده می شود. از جمله کشورهایی که تاکنون به آنها صادرات داشته ایم افغانستان، پاکستان، ارمنستان، عراق، کویت، کانادا، آمریکا و … هستند

سفارش نایلکس تبلیغاتی

انواع چاپ کیسه تبلیغاتی ارزان

چاپ کیسه تبلیغاتی پلاستیکی به دو صورت چاپ عمومی و چاپ اختصاصی اجرا می شود.

  1. چاپ عمومی همان دسته از نایلکس هایی است که در بازار به صورت آماده موجود است. مثل نایلکس طرح دار، نایلکس های طرح لبخند، نایلکس شیری طرح thank you.
  2. چاپ های اختصاصی نیز همان چاپ لوگو، تصویر، آدرس و شماره تلفن اختصاصی مشتریان است.
چاپ انواع نایلکس تبلیغاتی ارزان

انواع روش های چاپ نایلکس تبلیغاتی

گروه کارخانجات هالند پلاست قادر به چاپ پلاستیک دسته دار تبلیغاتی به سه روش زیر است که این سه نوع روش چاپ نایلکس تبلیغاتی تفاوت هایی با هم دارند:

  1. هلیو: در روش چاپی هلیو طرح روی سیلندر فلزی با الماس حکاکی می شود که این نوع از چاپ بسیار با کیفیت تر است. در چاپ هلیو از ۸ رنگ استفاده می شود.
  2. فلکسو: در چاپ فلکسو کلیشه سازی انجام می شود و طرح شما روی کلیشه ژلاتینی ساخته می شود. چاپ فلکسو از ۶ رنگ استفاده می شود. ولی هر دو نوع چاپ با کیفیت Full HD اجرا می شود.
  3. سیلک: چاپ سیلک مناسب سفارش هایی است که مقدار تیراژ آن ها بالا نیست. اگر تعداد سفارشات مشتری کم باشد پبشنهاد می شود از چاپ سیلک استفاده کند.
تولید نایلون فروشگاهی چاپی

انواع پلاستیک دسته دار تبلیغاتی

به طور کلی پلاستیک های دسته دار به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

  1. نایلون یا نایلکس دسته بندی: دسته بندی یا همان دسته زنبیلی دارای دسته های بیرون از نایلکس بوده و دارای ظاهری شیک تر نسبت به دیگر موارد است.
  2. نایلون یا نایلکس دسته رکابی: دسته رکابی بیشترین میزان سفارش در پلاستیک های دسته دار از جنس نایلکس است که دلیل آن هم دسته داخل کار است.
  3. نایلون دسته موزی (نایلون دسته تقویت): به پلاستیک هایی که دسته نایلون درون بدنه نایلون قرار دارد نایلون دسته موزی می گویند، در بعضی موارد برای استحکام بیشتر دسته نایلون موزی را تقویت می کنند که به اصطلاح به آن نایلون دسته تقویت می گویند.
فروش انواع نایلون و نایلکس تبلیغاتی

خرید و قیمت نایلکس تبلیغاتی

قیمت نایلکس تبلیغاتی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی محاسبه می شود که قیمت مواد اولیه پتروشیمی هر روزه در حال نوسان است. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای نایلکس تبلیغاتی ارائه کرد. در قیمت تمام شده محصول جنس، نوع چاپ، تعداد رنگ موجود در طرح، نوع دسته و… نیز اثر گذار خواهد بود.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی جهت ثبت سفارش خرید نایلکس تبلیغاتی و استعلام قیمت کیسه تبلیغاتی پلاستیکی، با کارشناسان هالند پلاست در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- به چه روش هایی می توان بر روی نایلکس تبلیغاتی چاپی انجام داد؟ چاپ سیلک، چاپ فلکسو، چاپ هلیو

2- قیمت چاپ روی نایلکس تبلیغاتی به چه عواملی بستگی دارد؟ قیمت نهایی چاپ بستگی به روش چاپی انتخاب شده و تعداد رنگ های موجود در طرح چاپی قیمت گذاری می شود.

3- نحوه ثبت سفارش خرید نایلکس تبلیغاتی در شرکت هالند چگونه است؟ بهترین روش برای سفارش نایلکس تبلیغاتی، تماس با تیم فروش ما هست. روش‌های دیگری مانند پیام در ایمیل و واتساپ هم وجود دارد منتها به دلیل حجم بالا ممکن است دیر پاسخ داده شود.

قیمت نایلکس تبلیغاتی ارزان، چاپ کیسه تبلیغاتی ارزان، قیمت چاپ نایلکس تبلیغاتی، سفارش پلاستیک با طرح دلخواه، نایلکس طرح دار، چاپ کیسه پلاستیکی، سفارش نایلکس تبلیغاتی تهران، خرید نایلکس تبلیغاتی، تولید نایلکس تبلیغاتی در اصفهان، تولید کیسه تبلیغاتی قم، قیمت کیسه تبلیغاتی پلاستیکی، قیمت کیسه تبلیغاتی اصفهان، تولید کننده کیسه تبلیغاتی

3 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *