ارتباط با ما 0915-2100-901

تولید و چاپ انواع کیسه تبلیغاتی

زمان مطالعه: 6 دقیقه اگر برای افزایش راندمان و بازده شغلتان به فکر استفاده از کیسه تبلیغاتی هستید توجه به چند نکته، بسیار مهم و کاربردی است. در این مطلب با هالند پلاست همراه باشید تا با انواع این محصول و نکاتی راجع به تولید، چاپ، خرید و قیمت کیسه های پلاستیکی تبلیغاتی آشنا شوید. کیسه تبلیغاتی چیست؟ امروزه ...

6 دقیقه
3 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 6 دقیقه

اگر برای افزایش راندمان و بازده شغلتان به فکر استفاده از کیسه تبلیغاتی هستید توجه به چند نکته، بسیار مهم و کاربردی است. در این مطلب با هالند پلاست همراه باشید تا با انواع این محصول و نکاتی راجع به تولید، چاپ، خرید و قیمت کیسه های پلاستیکی تبلیغاتی آشنا شوید.

کیسه تبلیغاتی دسته بندی

کیسه تبلیغاتی چیست؟

امروزه کیسه پلاستیکی به عنوان یک گزینه تبلیغاتی بسیار کم هزینه و پر بازده مورد توجه خیلی از اصناف قرار گرفته است. کیسه تبلیغاتی نوعی ابزار بسته بندی و تبلیغ کالا است که به شدت استفاده از آن فراگیر شده است. این محصول علاوه بر کاربردش در جابجایی و حمل و نقل محصول به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی ارزان عمل می کند.

تفاوت کیسه تبلیغاتی با پلاستیک معمولی این است که بر روی آن تبلیغ خاصی که متعلق به شغل خاصی است حک شده است. هرکس این نایلون ها را ببیند می تواند به راحتی با این فروشگاه ها و محصولات عرضه شده توسط آن ها آشنا شود. این روش خودش یکی از بهترین انواع تبلیغات به حساب می آید.

قیمت نایلون فروشگاهی

انواع کیسه تبلیغاتی

پلاستیک تبلیغاتی به چهار نوع مختلف تقسیم می شود که عبارتند از:

 1. نایلون دسته موزی: از شیک ترین نایلون های تبیلغاتی به حساب می آید. نایلون تبلیغاتی دسته موزی معمولا در بوتیک ها، داروخانه ها، فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی و… کاربرد دارد.
 2. نایلون دسته بندی: یا نایلون دسته زنبیلی به علت زیبایی بیشتر در فروشگاه‌ های پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد.
 3. نایلکس دسته دار رکابی: کاربرد آن برای کارهای روزمره است. این نوع نایلکس تبلیغاتی تقریبا قیمت پایینی دارد و مثال بارز کاربرد آن در فروشگاه های زنجیره ای است.
 4.  نایلون دسته تقویت: همانطور که از نامش پیداست، دارای مقاومت بیشتر و دسته مستحکم تری است. پلاستیک دسته تقویت از لحاظ جنس و ظاهر هیچ تفاوتی با کیسه پلاستیکی دسته موزی ندارد. اما به علت استفاده بیشتر از مواد اولیه پلی اتیلنی و مستحکم تر کردن نایلون دارای قیمت نسبتا بیشتری از پلاستیک دسته موزی است.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901
انواع کیسه های چاپی تبلیغاتی

چگونه از کیسه نایلونی تبلیغاتی بیشترین بازده را بگیریم؟

اصلی ترین دلیل چاپ روی پلاستیک دسته دار، تبلیغ شغل فرد سفارش دهنده است. با هر پلاستیک تبلیغاتی که به دست مشتری می دهید تنها یک پلاستیک برای قرار دادن محصولات خریداری شده به آن ها نداده اید. بلکه یک تبلیغ دارید که در سطح شهر در حال تردد است که تاثیر مستقیم در افزایش بازده شغلی شما دارد.

یکی از مهم ترین دلایل برای استفاده چندین باره از پلاستیک توسط مردم به دو عامل بر می گردد که عبارتند از:

 1. کیفیت مناسب تولید کیسه تبلیغاتی برای استفاده های چندین باره
 2. طراحی مناسب و جذاب و با کیفیت چاپ بالا

در صورتی که می خواهید بالا ترین بازده ممکن از کیسه نایلون تبلیغاتی را داشته باشید، باید مواد اولیه به کار رفته درجه 1 بوده، همراه با یک طراحی مناسب و از همه مهم تر چاپ باکیفیت باشد.

چاپ نایلون فروشگاهی

تولید کیسه تبلیغاتی

کیسه های تبلیغاتی یا از نایلون تولید می شوند یا از نایلکس. فرق این دو در ظاهر آنها است که نایلون نرم، انعطاف پذیر، شفاف و براق است؛ اما نایلکس خشک و مات است. همچنین در تولید کیسه نایلونی نمی توان از ضخامت های کم استفاده کرد، اما تولید نایلکس در هر ضخامتی امکان پذیر است.

بسیاری از مشتریان درخواست کاهش هزینه را می کنند که می توان با مواد اولیه درجه 2 و 3 نمونه مورد نظر تولید کرد، که باعث کاهش هزینه های شما می شود.

تولیدی کیسه تبلیغاتی

چاپ کیسه پلاستیکی تبلیغاتی

برای داشتن جنس با کیفیت چاپ بالا، باید چاپ روی کیسه تبلیغاتی را با بروز ترین ماشین آلات و با کادری مجرب انجام داد. چاپ روی نایلون و نایلکس تبلیغاتی به چند روش صورت می گیرد. در زیر به بیان آنها خواهیم پرداخت.

 1. چاپ نایلون تبلیغاتی عمده به روش هلیو
 2. چاپ کیسه تبلیغاتی ارزان به روش فلکسو
 3. چاپ سیلک 
 4. چاپ افست

مجموعه کارخانجات هالند پلاست بزرگترین تولید کننده کیسه های تبلیغاتی، چاپ کیسه پلاستیکی تبلیغاتی را با ارزان ترین قیمت و با دستگاه هیلو تا 8 رنگ full hd و دستگاه فلکسو تا 6 رنگ full hd برای شما مشتریان عزیز انجام وظیفه می نماید.

چاپ کیسه پلاستیکی تبلیغاتی

مزایای استفاده از نایلون و نایلکس تبلیغاتی

 1. روش تبلیغ خلاقانه و پر بازده
 2. یک روش تبلیغ ارزان نسبت به سایر روش های تبلیغی
 3. کارایی بالا در افزایش راندمان فروش
 4. امکان استفاده چند باره از نایلون
 5. ماندگاری برند در ذهن مخاطب در صورت داشتن طرح و چاپ با کیفیت
 6. امکان چاپ لوگو و برند محصول و آدرس فروشگاه روی آن
خرید کیسه تبلیغاتی پلاستیکی

نکات مربوط به سفارش خرید کیسه تبلیغاتی پلاستیکی ارزان

در هنگام سفارش پلاستیک تبلیغاتی، به این نکته توجه کنید که چاپ بر روی پلاستیک تبلیغاتی به دو شکل عمومی و اختصاصی انجام می شود. در چاپ پلاستیک تبلیغاتی عمومی از طرح های از پیش آماده استفاده می شود که باعث کاهش هزینه های چاپ می شود.

ولی برای چاپ کیسه تبلیغاتی اختصاصی، لوگو و مشخصاتی که مدنظر مشتری است روی پلاستیک درج می شود. از آنجاییکه این نوع چاپ نیاز به ساخت کلیشه اختصاصی دارد، هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود. توجه داشته باشید که سفارش خرید کیسه تبلیغاتی ارزان به صورت عمده نیز در قیمت تمام شده اثر گذار خواهد بود و تاثیر زیادی در کاهش هزینه های شما دارد.

قیمت کیسه های پلاستیکی تبلیغاتی

خرید و قیمت کیسه تبلیغاتی پلاستیکی

قیمت پلاستیک تبلیغاتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل اثر گذار در قیمت کیسه تبلیغاتی پلاستیکی قیمت مواد اولیه پتروشیمی است. همچنین از دیگر عوامل اثر گذار دیگر بر روی قیمت نایلون و نایلکس تبلیغاتی تعداد رنگ چاپ طرح مورد نظر است.

عوامل موثر در قیمت چاپ نایلکس و نایلون تبلیغاتی را این گونه می توان بیان کرد. قیمت چاپ بر حسب تعداد رنگ های موجود در تصویر مورد نظر مشتری، نوع چاپ انتخابی که فلکسو، هلیو یا سیلک ممکن است باشد و هزینه کلیشه قیمت گذاری می شود. لازم است اشاره شود که چاپ سیلک هزینه کلیشه ندارد.

نکته دیگیر که باید به آن اشاره کرد این است که که قیمت کیسه تبلیغاتی عمده، از قیمت آن در حجم کم و تیراژ پایین خیلی کمتر خواهد بود.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره خرید کیسه تبلیغاتی و استعلام قیمت ها، با کارشناسان هالند پلاست در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- قیمت چاپ روی کیسه پلاستیکی تبلیغاتی به چه عواملی بستگی دارد؟ قیمت نهایی چاپ بستگی به روش چاپی انتخاب شده و تعداد رنگ های موجود در طرح مورد نظر شما قیمت گذاری می شود.

2- نحوه ثبت سفارش خرید پلاستیک تبلیغاتی در شرکت هالند چگونه است؟ خرید از هالند پلاست به دو روش امکان پذیر است. روش اول مراجعه حضوری به مراکز فروش کیسه های تبلیغاتی هالند پلاست که واقع در شهر های تهران، کرج، اصفهان و مشهد است. روش دوم هم خرید غیر حضوری و اینترنتی است که می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و یا از طریق پیام رسان های واتساپ یا تلگرام سفارش خود را ثبت نمایید.

3- آیا قیمت های درون سایت به روز است؟ با توجه به اینکه قیمت هر محصول وابسته به میزان سفارش و نوع سفارش مشتری است لذا قیمت ها حدودی ارائه می شود. برای استعلام دقیق با ما تماس بگیرید.

قیمت کیسه های پلاستیکی تبلیغاتی، چاپ کیسه پلاستیکی تبلیغاتی، کیسه نایلونی تبلیغاتی، قیمت کیسه تبلیغاتی، چاپ کیسه تبلیغاتی ارزان، تولید کیسه تبلیغاتی قم، خرید کیسه تبلیغاتی اصفهان، تولید کننده کیسه های تبلیغاتی، فروش کیسه های تبلیغاتی، چاپ کیسه تبلیغاتی مشهد، چاپ کیسه تبلیغاتی مشهد

3 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *