ارتباط با ما 0915-2100-901

نایلکس تجزیه پذیر

زمان مطالعه: 3 دقیقه تولید و مصرف بی رویه محصولات پلاستیکی و پلی اتیلنی یکی از بزرگترین دغدغه های طرفداران محیط زیست بوده و هست. تنها راه نجات و برون رفت از این مشکل استفاده از نایلون و نایلکس تجزیه پذیر است. پلاستیک های تجزیه پذیر در هالند پلاست با بهترین متریال و ضمانت تولید می شوند. اگر به ...

3 دقیقه
0 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 3 دقیقه

تولید و مصرف بی رویه محصولات پلاستیکی و پلی اتیلنی یکی از بزرگترین دغدغه های طرفداران محیط زیست بوده و هست. تنها راه نجات و برون رفت از این مشکل استفاده از نایلون و نایلکس تجزیه پذیر است. پلاستیک های تجزیه پذیر در هالند پلاست با بهترین متریال و ضمانت تولید می شوند. اگر به دنبال خرید عمده، اطلاع از شرایط ثبت سفارش تولید و قیمت نایلکس تجزیه پذیر هالند پلاست هستید تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

انواع نایلکس تجزیه پذیر

در تولید نایلکس و نایلون تجزیه پذیر مواد پلی اتیلنی به طور کامل حذف نمی شود بلکه مقدار کمی از پلیمرهای پلاستیک استفاده می شود. تولید اکثرا بر پایه مولکول های تجزیه شونده گیاهی و یا شیمیایی انجام می شود. پس می توان گفت دو نوع نایلکس تجدید پذیر وجود دارد:

  1. بر پایه مواد گیاهی مانند نشاسته ذرت استفاده می شود. این محصول توسط فرایندهای بیولوژیکی میکروارگانیسم ها در نهایت تبدیل به خاک می شود. تولید می شود.
  2. بر پایه مواد شیمیایی که با اضافه کردن مواد خاص شیمیایی مثل افزودنی اکسو تولید می شود. این نایلکس ها با قرار گرفتن در معرض عوامل محیطی مثل نور، اکسیژن و رطوبت دچار شکستگی زنجیره های کربن به روش اکسیداسیونی شوند.

ماده اولیه تولید نایلکس تجزیه پذیر

ماده اولیه تولید نایلکس های تجدید پذیر از مواد پلیمری گیاهی است که باعث تجزیه آن در طبیعت بین 6 ماه تا 2 سال می شود.

مواد پلیمری بر پایه نشاسته خوراکی و کمی پلیمر پلاستیک است. تولید پلاستیک با مواد تجزیه پذیر هیچ تاثیری در کیفیت تولید و یا کیفیت چاپ آن نخواهند گذاشت.

یکی از مهمترین تولیدات تجزیه پذیر ما در هالند پلاست که مشتری هایی زیادی نیز دارد کیسه زباله تجزیه پذیر است. برای خرید عمده نایلکس و دیگر تولیدات ما با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

چاپ نایلکس

در هالند پلاست تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی تجزیه پذیر فرآیند تولید نایلکس تجزیه پذیر همانند سایر محصولات می تواند بر پایه 1 تا 8 رنگ Full HD و به صورت چاپ دار انجام گیرد.

سفارشات چاپ نایلون و نایلکس قابل بازیافت با انواع تصاویر و نوشته با مرغوب ترین کیفیت چاپ در هالند پلاست صورت می گیرد.

تولید در تمام ابعاد بدون محدودیت

در مجموعه کارخانجات هالند پلاست امکان تولید پلاستیک دسته دار در همه ابعاد و سایز وجود دارد. بسته به نیاز مشتری و سفارش مصرف کننده هر سایزی را می توان تولید نمود. امکان انتخاب ابعاد و ضخامت درخواستی نیز از طرف مشتری وجود دارد.

قیمت و خرید عمده نایلکس تجزیه پذیر در بازار

قیمت پلاستیک تجزیه پذیر بستگی به قیمت مواد اولیه پتروشیمی و همچنین میزان مواد اولیه پلیمری گیاهی به کار رفته و استفاده شده در آن دارد. قیمت این نایلکس ها کمی از قیمت نایلون عادی بالاتر است.

اما لازم به ذکر است که این نایلون ها از لحاظ مقاومت، کشسانی و چاپ پذیری، از نایلون یا نایلکس های عادی کمی پایین تر است یا حتی می توان گفت قابل قیاس نیست.

برای دریافت مشاوره جهت خرید و چاپ نایلکس تجزیه پذیر و استعلام قیمت، با کارشناسان هالند پلاست در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول و پر تکرار

1- قیمت نایلکس تجدید پذیر تحت تاثیر چه عواملی است؟ قیمت پلاستیک تجزیه پذیر بستگی به قیمت مواد اولیه پتروشیمی و همچنین میزان مواد اولیه پلیمری گیاهی به کار رفته و استفاده شده در آن دارد. قیمت این نایلکس ها کمی از قیمت نایلون عادی بالاتر است.

2- آیا امکان چاپ بر روی این نایلکس ها در هالند پلاست وجود دارد؟ بله بر روی این نایلکس ها از 1 تا 8 رنگ چاپ full hd قابل اجراست.

3- چه مدت طول می کشد تا پلاستیک تجزیه پذیر در طبیعت تجزیه شود؟ مقدار کاهش یا افزایش مواد پلیمری باعث تجزیه نایلون تجدید شونده در طبیعت بین 6 ماه تا 2 سال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *