ارتباط با ما 0915-2100-901

نایلون تشک

زمان مطالعه: 3 دقیقه در کارخانه تولید تشک و خوشخواب تخت، بعد از فرآیند تولید، بر روی آن نایلون هایی کشیده می شود که از تشک در برابر آلودگی، ویروس و… محافظت می‌کند و تشک را نو نگه می‌دارد. در ادامه به بررسی دقیق مراحل تولید و خرید نایلون تشک تخت می‌پردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید. ...

3 دقیقه
0 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 3 دقیقه

در کارخانه تولید تشک و خوشخواب تخت، بعد از فرآیند تولید، بر روی آن نایلون هایی کشیده می شود که از تشک در برابر آلودگی، ویروس و… محافظت می‌کند و تشک را نو نگه می‌دارد. در ادامه به بررسی دقیق مراحل تولید و خرید نایلون تشک تخت می‌پردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید. برای استعلام قیمت کاور پلاستیکی تشک می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

نایلون تشک چیست؟

نوعی نایلون ضخیم است که بر روی تشک کشیده می شود و تشک خوشخواب را در برابر عوامل مختلف بیرونی نظیر آلودگی های محیطی، رطوبت، گرد و خاک و غبار و… محافظت می‌کند. این نایلون ها کاربرد تبلیغاتی نیز دارند به اینصورت که برند یا لوگوی شرکت موردنظر بر روی آن طراحی و چاپ می شود.

غالبا تولید کنندگان نایلون از یک پلاستیک مقاوم برای تولید پلاستیک تشک یا کاور تشک بهره می برند تا اثرات منفی این دسته از آسیب های فیزیکی را خنثی کنند. این نایلون ها دارای ضخامت بسیار بالایی هستند. این ویژگی کمک کرده تا نایلون تحت شرایطی فیزیکی نا مطلوب تغییر شکل نداده و آسیب نبیند.

تولید نایلون تشک تخت

در هالند پلاست عملیات تولید پلاستیک تشک، کاور پلاستیکی تک نفره و دو نفره تشک و خوشخواب و همچنین نایلون فرش و دیگر نایلون های عریض بدون هیچ محدودیتی در تمام ابعاد و ضخامت ها انجام می شود.

 هالند پلاست تولید کننده انواع نایلون بسته بندی است. تمام نایلون های تولیدی هالند پلاست از مواد درجه 1 و متریال نو تولید می شود.

اما برای کاهش هزینه تمام شده می توان کاور محافظ تشک را با مواد اولیه ضایعاتی نیز تولید کرد یا همان مواد درجه 2 و 3 اما به علت بوی نامطبوع به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

انواع سفارشی سازی های قابل اجرای کاور محافظ تشک

  1. زیپ دار کردن نایلون و تولید کاور تشک زیپ دار
  2. تعبیه سوپاپ وکیوم تخلیه هوا
  3. تولید نایلون تشک دسته دار
  4. تولید کاور محافظ به ‌صورت یک ساک دستی یا کیف بزرگ
  5. چاپ اختصاصی 
  6. تولید با انواع افزودنی ها مثل سفارش به صورت نایلون uv دار یا همان ضد اشعه ماورای بنفش
  7. تولید نایلون ضخیم برای بسته بندی

روش های تولید و تحویل نایلون تشک تخت به مشتری

  1. تحویل به صورت رول یا فیلم: در صورت تحویل بسته بندی به صورت رول، خود مشتری باید دوخت را با توجه به ابعاد تشک به صورت دستی یا با استفاده از دستگاه های گوناگون بسته بندی انجام دهد.
  2. تحویل به صورت برش خورده: این نوع بسته بندی به صورت یک طرف باز تولید می شود تا محصول داخل آن قرار گرفته و یک طرف آن به صورت دستی دوخت حرارتی بخورد.

طراحی و چاپ نایلون تشک

تقریبا اکثر کارخانه های تولید تشک اهمیت خاصی به چاپ نایلون تشک تخت می دهند زیرا باعث شناخته شدن برندشان می شود. مجموعه کارخانجات هالند پلاست با چاپ 6 رنگ و 8 رنگ full hd می تواند تمام نیاز های چاپی شما را برطرف کند.

اما برخی از مشتری ها نیز برای بسته بندی تشک، از پلاستیک تشک شفاف بدون چاپ به عنوان کاور نایلونی تشک استفاده می کنند.

برخی از شرکت ها به صورت رگباری از چاپ تک رنگ برای درج برند و لوگو استفاده می کنند. در هر صورت هر طرحی چاپی از تک رنگ تا تصویر قابلیت چاپ روی بسته بندی های تشک را دارد. 

قیمت کاور پلاستیکی تشک

هزینه تولید و خرید نایلون تشک تخت و پلاستیک تشک بطور مستقیم به مشخصات نمونه مورد نیاز مشتری و قیمت روز مواد اولیه پتروشمی بستگی دارد. قیمت مواد هر روزه همراه با قیمت دلار در حال نوسان است. برای دریافت قیمت دقیق لطفا با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

1- نحوه ثبت سفارش خرید در هالند پلاست به چه صورت است؟ برای سفارش خرید می توانید از طریق مراجعه به سایت هالند پلاست و صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش ما تماس برقرار کنید و یا به صورت مراجعه حضوری اقدام نمایید.

2- آیا بر روی نایلون بسته بندی تشک می توان چاپی انجام داد؟ بله در هالند پلاست بین 1 تا 8 رنگ full hd چاپ بر روی نایلون می توان تولید کرد.

3- قیمت روز نایلون به چه عواملی بستگی دارد؟ به نوسانات نرخ ارز و مواد پتروشیمی، میزان سفارش، نوع چاپ و تعداد رنگ به کار رفته در طرح

نایلون تشک تخت، پلاستیک تشک، کاور پلاستیکی تشک، قیمت کاور تشک زیپ دار، کاور پلاستیکی تشک خوشخواب، قیمت کاور پلاستیکی تشک، کاور نایلونی تشک، کاور پلاستیکی زیپ دار، کاور پلاستیکی تشک دو نفره، کاور پلاستیکی تشک یک نفره، کاور پلاستیکی تخت، کاور خوشخواب زیپ دار، پلاستیک تشک خوشخواب، قیمت کاور تخت، کاور تشک خوشخواب زیپ دار، کاور پلاستیکی تشک یک نفره، کاور پلاستیکی تشک دو نفره، قیمت کاور پلاستیکی تشک، خرید نایلون تشک، قیمت کاور تشک زیپ دار، خرید کاور پلاستیکی خوشخواب، پلاستیک بسته بندی تشک، کاور پلاستیکی زیپدار تشک، کاور پلاستیکی تشک مهمان، کاور پلاستیکی روتختی، روکش پلاستیکی تشک، کاور پلاستیکی تشک برای اسباب کشی، کاور پلاستیکی تشک تخت، محافظ تشک ضد آب زیپ دار، خرید کاور پلاستیکی خوشخواب، کاور پلاستیکی خوشخواب دو نفره، کاور تشک دونفره، کاور تشک یک نفره، کاور تشک تک نفره، کاور تشک دو نفره، کاور پلاستیکی تخت معاینه، قیمت کاور تختخواب، قیمت کاور تخت بیمارستانی، قیمت کاور تخت، قیمت کاور تشک تخت خواب، خرید کاور تخت دو نفره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *