ارتباط با ما 0915-2100-901

شیرینگ رنگی

زمان مطالعه: 5 دقیقه گروه کارخانجات هالند پلاست تولید کننده انواع نایلون و نایلون شیرینگ یکی از بهترین تولیدات خود در زمینه بسته بندی، یعنی نایلون شیرینگ رنگی را با بهترین کیفیت تولید و چاپ به بیش از 3000 مشتری تاکنون ارائه کرده است. اگر شما هم متقاضی خرید نایلون شیرینگ در حجم بالا و تیراژ عمده هستین حتما ...

فروشنده نایلون شرینگ |شرینگ چاپی
5 دقیقه
2 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 5 دقیقه

گروه کارخانجات هالند پلاست تولید کننده انواع نایلون و نایلون شیرینگ یکی از بهترین تولیدات خود در زمینه بسته بندی، یعنی نایلون شیرینگ رنگی را با بهترین کیفیت تولید و چاپ به بیش از 3000 مشتری تاکنون ارائه کرده است. اگر شما هم متقاضی خرید نایلون شیرینگ در حجم بالا و تیراژ عمده هستین حتما این صفحه از وبسایت هالند پلاست را با دقت بخوانید. تمام سوالات مربوط به نحوه تولید، چاپ و قیمت شیرینگ رنگی را پاسخ خواهیم داد.

تولید کننده نایلون شیرینگ رنگی، تولید نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ رنگی چیست؟

شیرینگ رنگی یا نایلون حرارتی یکی از پر مصرف ترین انواع نایلون در زمینه بسته بندی و نگهداری کالاست. در واقع شیرینگ رنگی همان رول شیرینگ حرارتی است که در رنگبندی های مختلف به جز شفاف و مات تولید می شود.

رنگی بودن شیرینگ باعث می شود محصول یا محصولات به طور کامل پوشش پیدا کرده و با انجام چاپ، اطلاعات محصول و لوگو روی نایلون به خوبی مشخص شود.

نایلون شیرینگ رنگی با بهترین کیفیت

تولید شیرینگ حرارتی رنگی

در فرآیند تولید نایلون شیرینگ به صورت رنگی از مواد افزودنی یا اصطلاحا مستربچ رنگی استفاده می شود. میزان مستربچ که برای رنگی کردن مواد اولیه استفاده می شود تاثیر مستقیمی در وضوح رنگ دارد. 

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

در هالند پلاست هیچ محدودیتی برای تولید نایلون و سلفون شیرینگ رنگی وجود ندارد. برای هر طیف رنگی به میزان بیشتر از حد نیاز نیز مستربچ اضافه می شود تا رنگ پلاستیک کاملا شفاف باشد.

شیرینگ پک رنگی همرا با چاپ

اهمیت استفاده از شیرینگ رنگی

 1. بسیاری از تولیدی ها و کارخانه جات به علت نوع نیاز خود برای بسته بندی محصولات شان، از این نوع رول شیرینگ استفاده می کنند.
 2. پک کردن تعدادی از محصولات به کمک نایلون شیرینک موجب نگهداری آنها در کنار هم، سهولت در حمل و نقل و جابجایی و ممانعت ازنفوذ گرد و غبار به درون بسته شود.
 3. برای ظاهری جذاب تر می توان از پایه رنگی همراه با چاپ استفاده کرد که کلاس کاری خاصی به محصول بسته بندی شما می دهد.
 4. شیرینک پوششی از جنس پلاستیک است که هم می تواند برای جلد کردن کالا به کار برود و هم برای بسته بندی چند کالا درون یک پکیج.
نایلون شیرینگ حرارتی رنگی

انواع شیرینگ

بسته بندی شیرینگ دارای انواع مختلفی است از جمله شیرینگ نایلونی، سلفون شیرینگ، شیرینگ پی وی سی و شیرینگ پلی الفین

 1. شیرینگ نایلونی یا پلی اتیلن دارای ضخامت بالایی است و برای بسته بندی کلی کاربرد زیادی دارد. مثل بسته بندی شل های نوشابه و دوغ و…
 2. شیرینگ pvc از ضخامت پایین و جنس خشک برخوردار است. این شیرینگ به عنوان روکش مواد غذایی و کالا مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا برای شیشه سس یا پاکت های سیگار
 3. شیرینگ پلی الفین که در حقیقت همان شیرینگ پی وی سی است اما با این فرق که نرم و انعطاف پذیر است.
خرید اینترنتی نایلون شیرینگ حرارتی رنگی

جنس ماده اولیه تولید نایلون شیرینگ رنگی

 نایلون شیرینگ هم مانند سایر نایلون ها از مواد پلی اتیلنی ساخته می شود. برای جذاب تر شدن محصولات و دیده شدن بیشتر توسط مردم از پایه رنگی همراه با چاپ به کار می رود. انواع تولیدات نایلونی هالند پلاست را در لینک مشاهده کنید.

چاپ روی نایلون شیرینگ حرارتی

درجه بندی کیفی نایلون شیرینگ رنگی تولید شده در هالند پلاست

در هالند پلاست تولید کننده پلاستیک شیرینگ از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه فرآیند تولید فیلم شیرینگ صورت می گیرد. اما بنا به درخواست مشتری برای کاهش هزینه ها می توان از مواد اولیه بازیافتی نیز استفاده کرد.

 1. درجه 1 با مواد اولیه نو و با کیفیت
 2. درجه 2 با مواد اولیه ضایعاتی
 3. درجه 3 با مواد اولیه ضایعاتی

درجه بندی کیفیت هیچ تاثیری در شیرینگ پذیری نایلون ندارد و تنها در ظاهر آن تاثیر دارد که باعث کدر تر شدن شرینک تولید شده می شود.

قیمت نایلون شیرینگ حرارتی

ابعاد تولید نایلون شیرینک

هیچ محدودیتی در رابطه با ابعاد نایلون شیرینگ و سلفون شیرینگ در هالند پلاست وجود ندارد. مشتریان عزیز می توانند لیبل شیرینگ حرارتی و انواع دیگر شیرینگرا با اطمینان خاطر هر ابعادی که مدنظر دارند را سفارش دهند. همچنین امکان سفارشی سازی، بر اساس نیاز مشتری در هر سایز و ضخامت وجود دارد.

تولید کننده نایلون شیرینگ آب معدنی

چاپ روی نایلون شیرینگ

کیفیت چاپ بستگی به نوع روش چاپی دارد. در مجموعه هالند پلاست با استفاده از چاپ 1 تا 6 رنگ، 1 تا 8 رنگ و 1 تا 12 رنگ full hd همراه با به روزترین ماشین آلات و کادری مجرب تمام نیازهای شما درباره با چاپ شیرینگ رنگی را برطرف می شود.

چاپ نایلون شیرینک پک

قیمت شرینگ رنگی

قیمت بر پایه مواد اولیه مصرفی بر حسب کیلوگرم مشخص می شود. با توجه به قیمت روز مواد مصرفی و همچنین درجه ی تولید، قیمت گذاری نهایی انجام می شود. فروش نایلون شیرینگ حرارتی به صورت عمده هم در قیمت نهایی اثر گذار خواهد بود.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره درباره خرید نایلون شیرینگ رنگی و استعلام قیمت، با کارشناسان بخش فروش در هالند پلاست تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- نایلون شیرینگ رنگی چیست؟ نایلون شیرینگ رنگی مانند سایر نایلون ها از مواد پلی اتیلنی ساخته شده است. برای جذاب تر شدن محصولات و دیده شدن بیشتر توسط مردم از پایه رنگی همراه با چاپ به کار می رود. لذا به آن نایلون شیرنگ رنگی می گویند.

2- آیا می توان سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل گرفت؟ بله ولی باید حتما با کارشناسان تیم فروش هماهنگ کنید تا در مسیر تولید خللی ایجاد نشود.

3- آیا امکان گفتگوی حضوری در دفتر وجود دارد؟ بله اما فقط با هماهنگی با کارشناسان واحد فروش امکان پذیر است.

4- کیفیت محصول تولیدی چگونه است؟ تولید با مواد اولیه درجه یک صورت می گیرد. مگر بنا به درخواست مشتری درجه دو و درجه سه با مواد اولیه ضایعاتی تولید شود.

5- قیمت نایلون شیرینگ رنگی بر چه مبنایی است؟ قیمت در تمام کارخانجات بر حسب کیلوگرم محصول و قیمت مواد اولیه پتروشیمی محاسبه می شود.

پلاستیک شیرینگ، چاپ شیرینگ، رول شیرینگ حرارتی، پلاستیک شیرینگ حرارتی، فروش شیرینگ حرارتی، انواع شیرینگ، سلفون حرارتی رنگی، تولید پلاستیک شیرینگ، نایلون شیرینگ رنگی، شیرینگ حرارتی رنگی، شیرینگ پک حرارتی، کارخانه تولید شیرینگ، پلاستیک شیرینگ مشهد، قیمت نایلون شیرینگ حرارتی، قیمت هر کیلو نایلون شیرینگ، پلاستیک شیرینگ اصفهان، خرید پلاستیک شیرینگ حرارتی، خرید اینترنتی نایلون شیرینگ، چاپ شیرینگ حرارتی، چاپ شیرینگ لیبل، چاپ شیرینگ پک، چاپ لیبل شیرینگ حرارتی در تهران، چاپ لیبل شیرینگ دیجیتال، قیمت چاپ شیرینگ، خرید پلاستیک شیرینگ حرارتی، پلاستیک حرارتی ضخیم، خرید پلاستیک حرارتی، طرز استفاده از پلاستیک حرارتی، قیمت پلاستیک حرارتی، سلفون شیرینگ حرارتی رنگی

2 نظر ارسال شده

 • آقا امروز نایلون شیرینگ قیمت چند بود؟ برای صادرات به ترکیه می خوام تناژ بالا. ماهی تقریبا یک کانتینر 20 فوتی

  • سلام وقت بخیر
   قیمتها به شدت در نوسان هست لطفا برای استعلام قیمت تماس بگیرید. متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *