ارتباط با ما 0915-2100-901

فیلم استرچ صنعتی

زمان مطالعه: 6 دقیقه با صنعتی شدن جوامع و پیشرفت صنایع مختلف نیاز به یک بسته بندی مناسب برای رساندن سالم محصول به دست مصرف کننده بسیار حائز اهمیت است. لذا اکثر صنایع و کارخانجات در آخرین مرحله تولید، نیاز به یک بسته‌ بندی مناسب و ایمن برای محصولات دارند تا محصول تولید شده با امنیت کامل به دست ...

قیمت سلفون استریچ | فیلم استرچ
6 دقیقه
2 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 6 دقیقه

با صنعتی شدن جوامع و پیشرفت صنایع مختلف نیاز به یک بسته بندی مناسب برای رساندن سالم محصول به دست مصرف کننده بسیار حائز اهمیت است. لذا اکثر صنایع و کارخانجات در آخرین مرحله تولید، نیاز به یک بسته‌ بندی مناسب و ایمن برای محصولات دارند تا محصول تولید شده با امنیت کامل به دست مشتری برسد و مشکلی برای آن پیش نیاید. یکی از بهترین موارد برای بسته بندی محصول تولیدی، استفاده از استرچ صنعتی یا سلفون بسته بندی است. برای کسب اطلاعات در زمینه تولید و خرید استرچ صنعتی و همچنین نحوه فروش و قیمت فیلم استرچ پالت بند تولید شده در هالند پلاست این صفحه را با دقت بخوانید. 

فیلم استرچ صنعتی چیست؟

فیلم استرچ برای بسته بندی و ایمنی محصولات برای ارسال به مکان مورد نظر یا نگهداری در انبار استفاده می شود. بسته بندی توسط یک فیلم پلاستیکی با ویژگی کششی بالا که به دور وسایل پیچیده می شود صورت می گیرد.

تولید و کاربرد استرچ اغلب برای یکسان سازی بارهای پالت استفاده می شود اما ممکن است برای بسته بندی موارد کوچکتر نیز استفاده شود.

استرچ فیلم صنعتی

انواع فیلم استرچ

فیلم استرچ در دو نوع زیر ساخته می شود و در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

 1. فیلم استرچ دستی
 2. فیلم استرچ ماشینی
انواع فیلم استرچ

1- فیلم استرچ دستی

فیلم استرچ دستی همانطور که از نامش پیداست، به کمک نیروی دست مورد استفاده قرار می‌ گیرد. توسط یک نفر اپراتور به دور محصول به صورت دستی کشیده می شود. از این استرج معمولا در کترینگ‌ ها، آشپزخانه، قنادی ها استفاده می‌ شود.

فیلم استرچ دستی

2- فیلم استرچ ماشینی

فیلم استرچ ماشینی یا همان استرچ صنعتی، در دستگاه‌ های مختلف استریچ پالت، مثل استرچ پالت گردان، استرچ پالت فرودگاهی، شیرینگ پالت و … مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

از آن جایی که برای کاربرد استرچ فیلم ماشینی برای کشیدن دور تا دور اطراف محصول از ماشین استفاده می‌ شود لذا ضخامت، طول و میزان کشش این نایلون‌ ها از مدل‌‌ های دستی بیشتر در نظر گرفته می‌ شود.

فیلم استرچ ماشینی

آیا سلفون صنعتی همان استرچ صنعتی است؟

سلفون صنعتی نوعی از استرچ است که شرکتهای مختلفی در زمینه تولید کردن آن ها فعالیت می کنند. این شرکت ها پس از این که استریج را تولید می کنند در بازار های خرید و فروش شهرهای مختلف عرضه می کنند تا مشتری ها به راحتی به آن ها دسترسی داشته و استفاده کنند.

رول استرچ صنعتی

در تولید استرچ صنعتی از همان موادی که دیگر استریچ ها را می سازند استفاده می شود، اما با این تفاوت که در تولید این نوع از استرج ها، از برخی مواد پتروشیمی نیز استفاده می کنند، به همین علت هم به آن ها سلفون استرچ های صنعتی گفته می شود.

با توجه به این که امروزه علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است از این استریج ها به جای استفاده کردن از پالت ها و… استفاده می کنند. از آن ها در انواع صنایع مختلف همانند بخش های تولید مواد غذایی و یا صنعتی و ساختمانی استفاده می کنند.

استرچ صنعتی

علت پر کاربرد بودن استرچ صنعتی

سلفون استرچ بسته بندی صنعتی کاربرد زیادی در صنایع و تولیدی ها دارد. زیرا دارای قیمت پایین تری نسبت به دیگر نمونه ها، همراه با بازدهی بسیار بالاتر است.

از همین رو تمام تولید کنندگان برای اینکه هزینه های مصرفی را به حداقل برسانند و کیفیت بالاتری در بسته بندی داشته باشند از سلفون های بسته بندی یا همان نایلون استرچ استفاده می کنند.

این نوع سلفون به علت قیمت پایین، خاصیت کشسانی و چسبندگی، بسیار مورد استقبال صنایع و تولیدات برای بسته بندی محصولات و کالاها قرار گرفته است.

کاربرد های استرچ در صنعت

استرچ فیلم صنعتی دارای چه کاربردهایی است؟

بسته بندی و کشش با نایلون استرچ صنعتی که یک فیلم پلاستیکی با کشسانی بالاست و به دور وسایل پیچیده می شود در صنایع مختلفی به کار برده می شود. از جمله صنایعی که از نایلون استرچ استفاده می کنند:

 1. بسته بندی پالت و قابل استفاده در فرودگاههای کشور برای پالت پیچی
 2. بسته بندی قطعات کوچک
 3. بسته بندی مواد غذایی با استرچ غذایی
 4. روکش بر روی کاغذ دیواری ، چرم و الیاف پارچه
 5. صفحات آلومینیومی ، ورقهای خشک PVC و صفحات گالوانیزه
 6. سلفون کشی مبل و لوازم منزل حین اسباب کشی
تولید نایلون

استرچ پالت بند (پالت پیچ) چیست؟

کاربرد استریچ پالت به عنوان پالت پیچ یکی از رایج ترین کاربرد های این نوع استرچ است. نایلون استرچ پالت بند، نایلونی است که دارای ظرفیت کششی و چسبی و شفافیت خاصی بوده و برای بسته بندی محصولات به صورت پالت یا مجزا مورد استفاده قرار می گیرد.

 خاصیت ضد رطوبت و گرد و خاک این محصول سبب ماندگاری بیشتر کالا و کاهش هزینه های حمل و نقل و باعث افزایش راندمان می گردد.

استرچ پالت پیچ

چه صنایعی از استرچ پالت بند استفاده می کنند؟

استرچ پالت بند در بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ کاربرد دارند که در این جا تنها به برخی از آن ها اشاره می کنیم. به عنوان مثال می توان از صنایع زیر نام برد:

 1. بسته بندی رول های کاغذ، کارتون و تیشو
 2. بسته بندی مواد غذایی از جمله نوشیدنی ها مثل نوشابه
 3. بسته بندی مصالح ساختمانی مانند بلوک و سرامیک
استرچ پالت صنعتی

استفاده و خرید استرچ فیلم دارای چه مزیت‌ هایی است؟

 1. کاهش در هزینه های بسته بندی
 2. کاهش وزن محصول بسته بندی شده
 3. حفظ محصول در مقابل شرایط آب و هوا
 4. افزایش سرعت بسته بندی
 5. بالا بردن استحکام محصول
 6. قابل استفاده به صورت دستی و ماشینی
مزایای استفاده از استرچ صنعتی

ابعاد قابل تولید فیلم استرچ صنعتی

ابعاد و ضخامت قابل تولید این استرچ فیلم با توجه به محصول تولیدی هر تولید کننده فیلم استرچ متفاوت خواهد بود. لذا هر مشتری با توجه به نیاز خود ابعاد و ضخامت های مختلفی را برای تولید سفارش می دهد. اما امکان فروش و تولید فیلم استرچ صنعتی در هر ابعادی وجود دارد. 

ابعاد قابل تولید رول استرچ

تولید استرچ صنعتی

در شرکت هالند پلاست این  استریج  ها پس از اینکه تولید می شود برای استفاده راحت تر نایلون استرچ را به صورت رولی جمع می کنند. با توجه به نیاز مشتری حجم رول مشخص می شود.

معمولا فیلم استرچ صنعتی به صورت 10 کیلویی سفارش داده می شود، اما با توجه به سفارش این حجم می تواند تغییر کند. 

تولید رول استرچ صنعتی

قیمت فیلم استرچ صنعتی

همانند سایر تولیدات پلاستیک، قیمت استرچ پالت صنعتی هم بر اساس قیمت ماده اولیه پتروشیمی تعیین می گردد. اما به علت نوسانات قیمت مواد پتروشیمی، قیمت فیلم استرچ صنعتی هم مرتبا در حال تغییر خواهد بود.

قیمت رول استرچ صنعتی

خرید و فروش استرچ صنعتی

در مجموعه هالند پلاست بزرگترین تولید کننده فیلم استرچ امکان خرید استرچ صنعتی به صورت اینترنتی فراهم است. کافیست با کارشناسان هالند پلاست در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا بعد از دریافت مشاوره و راهنمایی، اقدام به ثبت سفارش محصول مورد نظرتان نمایید.

سوالات متداول

1- آیا می توان استرچ صنعتی را به صورت رنگی تولید کرد؟ بله این کار انجام پذیر است. به طور کلی فیلم استرچ صنعتی را شفاف تولید می کنند. اما در صورت رنگی بودن استرج نیز هزینه اضافی بابت افزودن رنگ مورد نظر به محصول دریافت خواهد شد.

2- چه افزودنی هایی به این فیلم ها می توان اصافه کرد؟ افزودنی هایی مثل آنتی uv برای ضد اشعه خورشید شدن. افزودنی anti ststic برای ضد گر و خاک و ضد الکتریسته ساکن شدن فیلم  استریج 

3- ابعاد قابل تولید فیلم استرچ صنعتی چیست؟ ضخامت های مختلفی برای تولید استرچ پالت بند وجود دارد. اغلب سفارشات با ضخامت ۲۳ میکرون تولید می گردد. اما در صورت نیاز به ضخامت بیشتر یا کمتر محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

4- آیا قیمت های درون سایت به روز است؟ با توجه به اینکه قیمت هر محصول وابسته به میزان سفارش و نوع سفارش مشتری است لذا قیمت ها حدودی ارائه می شود. برای استعلام دقیق به ما تماس بگیرید.

5- سریع ترین زمان تحویل سفارش چند روز است؟ بستگی به جنس، نوع چاپ، خدمات دوخت و بسته بندی و تناژ دارد. بین یک روز تا هفت روز کاری

فیلم استرچ صنعتی، تولید استرچ فیلم صنعتی، استرچ فیلم، خرید استرچ، استرچ پالت، استرج، استریج یا استریچ پالت، نایلون استرچ، استریچ، فیلم استرچ چیست، استرچ چیست، سلفون صنعتی، قیمت فیلم استرچ، استرچ پالت، تولید کننده فیلم استرچ، استرچ فیلم صنعتی، استرچ پالت بند، استرچ بسته بندی، استرچ پالت صنعتی، تولید استرچ پالت، نایلون استرچ چیست، قیمت استرچ، خرید فیلم استرچ، پلاستیک استرچ، فیلم استرج، سلفون استرچ، نایلون استرچ پالت، فروش استرچ صنعتی، فروش استرچ پالت

2 نظر ارسال شده

 • سلام خسته نباشید من دستگاه پالت بند دروازه ای دارم میخواستم بدونم این استرچ های صنعتی شما قابلیت سوار شدن روی این دستگاه رو داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *