ارتباط با ما 0915-2100-901

نوار خطر مخابرات

زمان مطالعه: 3 دقیقه نوار خطر مخابرات از انواع نوار های هشدار است که برای متمایز نمودن مناطق خاص و یا ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه های خطرناک به کار می رود. همچنین برای تغییر کابل فیبر نوری و زیر سازی های شبکه مخابرات نیاز به نوار هشدار دهنده مخابرات برای ممانعت ورود مردم به منطقه کارگاهی ...

3 دقیقه
3 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 3 دقیقه

نوار خطر مخابرات از انواع نوار های هشدار است که برای متمایز نمودن مناطق خاص و یا ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه های خطرناک به کار می رود. همچنین برای تغییر کابل فیبر نوری و زیر سازی های شبکه مخابرات نیاز به نوار هشدار دهنده مخابرات برای ممانعت ورود مردم به منطقه کارگاهی است. در هالند پلاست تولید و چاپ نوار خطر کابل مخابراتی با بهترین کیفیت انجام می شود. برای ثبت سفارش خرید و استعلام قیمت نوار خطر شبکه مخابراتی با ما در تماس باشید.

نایلون نوار خطر مخابرات چیست؟

این محصول یکی از تولیدات نایلونی هالند پلاست بر پایه ماده اولیه پلی اتیلنی است. همانطور که در بالا به آن اشاره شد برای ایمن سازی محیط کارگاهی و هشدار برای عدم ورود به منطقه خطر مناسب است تا کارگران و پرسنل شرکت مخابرات با ایمنی بیشتر به فعالیت و تردد خود بپردازند.

با استفاده از این نوارهای خطر می توان میزان حوادث را تا حدود زیادی کاهش داد. برای بخش مخابراتی کشور از نوار خطر های رنگ زرد با آرم شرکت مخابرات و با نوشته های کابل مخابراتی، مسیر کابل مخابراتی، کابل فیبر نوری شرکت مخابرات ایران و … استفاده می شود.

کیفیت تولید

به دلیل اینکه نوار خطر صرفا برای اعلام هشدار به افراد تولید می شوند بنابراین لزومی بر تولید آنها با مواد اولیه درجه یک وجود ندارد.

در هالند پلاست با به روز ترین ماشین آلات و کادری مجرب، تولید نوار خطر فیبر نوری مانند دیگر انواع چون نوار خطر گاز، نوار خطر آب و فاضلاب و … با مواد اولیه درجه یک و خوب صورت می گیرد.

اما در صورت نیاز و درخواست مشتری می توان از مواد درجه 2 و 3 عملیات تولید نوار هشدار شرکت مخابراتی را انجام داد. مواد درجه 2 و 3 تاثیری در کیفیت نهایی ندارد فقط از نظر رنگ کمی کدرتر بوده و حالت دون دون دارد.

تولید کننده نوار خطر

هالند پلاست تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع نوار خطر از جمله نوار خطر گاز، کابل فیبر نوری، آب و فاضلاب و … است.

امکان هر نوع سفارش سازی برای تولید یک محصول اختصاصی در مجموعه فراهم است و هیچ محدودیتی وجود ندارد. تولید نوار خطر کابل فیبر نوری در هالند پلاست در تمام ابعاد و ضخامت ها انجام می شود.

چاپ نوار خطر

یکی از مهم ترین موارد برای این نایلون نوار هشدار، چاپ متن و تصاویر گوناگون به منظور انتقال هشدار برای عموم مردم است.

در هالند پلاست با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ از 1 تا 10 رنگ full hd عملیات چاپ نوار خطر کابل فیبر نوری انجام می شود. اما اصولا برای انواع نوار هشدار در بیشتر موارد از چاپ تک رنگ استفاده می شود.

قیمت و خرید

نوار هشدار به دلیل اینکه نایلونی بوده همچون دیگر محصولات پلاستیک وابسته به قیمت روز مواد اولیه پتروشیمی است. بنابراین به دلیل نوسانات همه روزه نرخ ارز و مواد پتروشیمی نمی توان یک قیمت ثابت در سایت درج کرد.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره خرید نایلون نوار هشدار شرکت مخابرات و استعلام قمیت نوار خطر کابل فیبر نوری، با کارشناسان هالند پلاست در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات رایج و متداول

1- رنگ نوار خطر مخابرات چه رنگی است و چه نوشته ای دارد؟ برای بخش مخابراتی کشور از نوار خطر های رنگ زرد با آرم شرکت و با نوشته های کابل مخابراتی، مسیر کابل مخابراتی، کابل فیبر نوری شرکت مخابرات ایران و … استفاده می شود.

2- آیا امکان چاپ هم وجود دارد؟ بله به صورت چاپ آماده و چاپ اختصاصی

3- نحوه ثبت سفارش در شرکت چگونه است؟ بهترین روش برای ثبت سفارش، تماس با کارشناسان تیم فروش است. روش های دیگری هم وجود دارد مثل پیام در واتساپ و ایمیل هم وجود دارد که به دلیل حجم بالا ممکن است دیرتر پاسخ دهیم.

4- مدت زمانی که طول میکشه تا سفارش را تحوبل بدهید چند روز است؟ بسته به میزان سفارش، تعداد رنگ چاپ و ترافیک خط تولید بین 7 تا 25 روز کاری

تولید نوار اخطار مخابرات، نوار اخطار مخابرات، نوار خطر مخابرات، قیمت نوار خطر، نوار خطر چیست، انواع نوار خطر، نوار خطر شبرنگ، چاپ نوار خطر مخابرات، تولیدی نوار خطر مخابرات، خرید نوار خطر، واحد شمارش نوار خطر، نمایندگی فروش نوار خطر، خرید نوار خطر در اصفهان، تولید کننده نوار خطر، تولید کننده نوار خطر در اصفهان، تولید کننده نوار خطر در تهران، تولید کننده نوار خطر مشهد، تولید کننده نوار خطر در تبریز، تولید کنندگان نوار خطر، شرکت تولید کننده نوار خطر، خرید نوار خطر

3 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *