ارتباط با ما 0915-2100-901

نوار خطر

زمان مطالعه: 3 دقیقه گاهی پیش می آید که در محیط خارج از منزل حوادثی رخ می دهد که سلامت انسان را به خطر می اندازد. هنگام بروز این حوادث جهت آگاهی دادن به افراد از وسایل هشدار دهنده ای چون نایلون نوار خطر استفاده می شود. در ادامه مطالبی در مورد انواع، نحوه تولید، چاپ، قیمت گذاری نوار ...

خط تولید انواع نوار خطر چاپ دار
3 دقیقه
6 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 3 دقیقه

گاهی پیش می آید که در محیط خارج از منزل حوادثی رخ می دهد که سلامت انسان را به خطر می اندازد. هنگام بروز این حوادث جهت آگاهی دادن به افراد از وسایل هشدار دهنده ای چون نایلون نوار خطر استفاده می شود. در ادامه مطالبی در مورد انواع، نحوه تولید، چاپ، قیمت گذاری نوار خطر و مواردی که باید قبل از خرید نوار خطر بدانید را برای شما مخاطبان گرامی بیان خواهیم کرد. پس همراه هالند پلاست باشید.

نوار خطر چیست؟

نوار خطر، نوار هشدار یا نوار اخطار در واقع یک محصول نایلونی با جنس پلی اتیلن رولی ساده و بدون دوخت است.

نوار هشدار خطرات احتمالی را در پروژه های ساختمانی مختلف یا نقاط شهر به شهروندان اطلاع رسانی می کند.

کاربرد نوار خطر چیست؟ کاربرد اصلی این محصول برای اطلاع رسانی خطرات احتمالی همانند خطر برق گرفتگی، آتش سوزی، پروژه های ساختمانی و … است.

تولید نوار اخطار در هالند پلاست

مجموعه کارخانجات هالند پلاست هیچ محدودیتی در تولید نوار اخطار یا انواع نوار خطر از نظر سایز و ضخامت وجود ندارد. مشتری می تواند این محصول را در ابعاد، ضخامت و چاپ سفارشی و رنگبندی های گوناگون با چاپ، مورد نیاز خود را سفارش دهد.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

کیفیت و جنس تولید نوار اخطار

به دلیل اینکه تولید نوار اخطار اهمیت و استفاده بهداشتی ندارد، لذا نیاز نیست برای آن بخواهید هزینه مواد اولیه درجه 1، نو و با کیفیت را بدهید.

پیشنهاد ما برای کاهش قیمت تولید نوار اخطار، استفاده از مواد اولیه درجه 2 و 3 است. تا هزینه تولید به صورت قابل توجه ای پایین بیاید. اما به هر حال کیفیت مواد اولیه به عهده خود مشتری است. 

تولید کننده نوار خطر

هالند پلاست از بزرگترین تولید کنندگان نایلون و نایلکس در کشور است. بخش عظیمی از تولیدات ما به خارج از کشور و کشورای عربی صادر می شود. ما تولید کننده انواع نوار هشدار و حرفه ای در تولید نوار اخطار در تمام انواع هستیم.

انواع نوار خطر

نوار خطر دارای جنس های مختلف نیست، بلکه فقط دارای رنگبندی و چاپ های گوناگون هستند. انواع نایلون نوار هشدار با توجه به رنگ و نوع چاپ عبارت است از :

  1. نوار هشدار آب و فاضلاب
  2. خطر برق و نیروگاه های برق
  3. خطر گاز
  4. نوار خطر آتشنشانی
  5. نوار اخطار برق گرفتگی
  6. نوار خطر مخابرات
  7. نوار هشدار فضای سبز

چاپ نوار خطر

یکی از مهم ترین موارد برای اعلام و انتقال هشدار به عموم، چاپ روی نوار هشدار است که باعث حفظ امنیت می شود.

در هالند پلاست از 1 تا 8 رنگ full hd چاپ بر روی نوار اخطار قابل اجراست. اما عموما بر روی این محصول فقط یک رنگ چاپ انجام می شود.

انواع روش های چاپ نوار اخطار

  1. چاپ آماده: در این نوع چاپ های معمول، مانند برق گرفتی یا ساختمان و … است.
  2. چاپ اختصاصی: در این مورد متن چاپی باید توسط خود مشتری مشخص شود.

نوار اخطار شبرنگ چیست؟

در اکثر موارد شهرداری یا دیگر ارگان ها برای راه و شهر سازی از نوار خطر شبرنگ استفاده می کنند تا شهروندان به خوبی هر چه تمام تر حتی در تاریک ترین شب ها از خطرات احتمالی مطلع شوند و به راحتی هر چه تمام تر نقاط پر خطر از دیگر نقاط جدا شود.

با مخلوط کردن افزودنی شبرنگ به مواد اولیه تولید نوار اخطار می توان آن را بصورت شبرنگ تولید کرد. میزان درصد افزودنی به صورت مستقیم در شبرنگ شدن آن تاثیر گذار است.

اگر برای حفاظت فضای خاصی در تاریکی یا شب می خواهید این محصول را سفارش دهید، حتما از نمونه های شبرنگ استفاده کنید تا به خوبی در تاریکی قابل مشاهده باشد.

خرید و فروش نوار خطر

 بهترین روش برای ثبت سفارش خرید نوار اخطار در هالند پلاست، تماس با کارشناسان تیم فروش است. روش های دیگری هم وجود دارد مثل پیام در واتساپ و ایمیل هم وجود دارد که به دلیل حجم بالا ممکن است دیرتر پاسخ دهیم.

قیمت نوار خطر پلاستیکی

قیمت نایلون نوار هشدار به عوامل مختلفی از جمله قیمت مواد اولیه پتروشیمی و میزان سفارش بستگی دارد. مواد اولیه پتروشیمی با توجه به قیمت دلار هر روزه در حال نوسان است لذا قیمت نوار اخطار هم مرتب تغییر می کند. 

برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره خرید نایلون نوار خطر و استعلام قیمت دقیق، با کارشناسان هالند پلاست در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات پرتکرار

1- نوار خطر چیست؟ نوارهای پلاستیکی رنگی هستند که با نوشته ها و علایم اختصاری متفاوت به جهت متمایز نمودن مناطق خاص و یا ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه های خطرناک به کار می روند.

2- قیمت چگونه محاسبه می شود؟ بر اساس متر یا کیلو؟ قیمتها بر اساس کیلو محاسبه می شود.

3- آیا امکان چاپ هم وجود دارد؟ بله به صورت چاپ آماده و چاپ اختصاصی

تولید نوار اخطار، نوار خطر، نوار اخطار، نوار خطر کیلویی، قیمت نوار خطر کیلویی، نوار خطر چیست، انواع نوار خطر، نوار خطر شبرنگ، قیمت نوار خطر، چاپ نوار خطر، تولیدی نوار خطر، خرید نوار خطر، واحد شمارش نوار خطر، نمایندگی فروش نوار خطر، خرید نوار خطر در اصفهان، تولید کننده نوار خطر، تولید کننده نوار خطر در اصفهان، تولید کننده نوار خطر در تهران، تولید کننده نوار خطر مشهد، تولید کننده نوار خطر در تبریز، تولید کنندگان نوار خطر، شرکت تولید کننده نوار خطر، خرید نوار خطر

6 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *