ارتباط با ما 0915-2100-901

خرید و قیمت نایلکس رکابی

زمان مطالعه: 5 دقیقه اغلب مردم نایلون و نایلکس ها را به عنوان کیسه های پلاستیک شفاف موجود در میوه فروشی ها و سوپر مارکت ها می شناسند. اما باید گفت این محصول دارای انواع و اقسام گوناگونی است. یکی از پر کاربرد ترین انواع پلاستیک، نمونه نایلون و نایلکس دسته رکابی است.  اگر شما هم برای فروشگاه و ...

قیمت نایلکس رکابی | نایلکس رکابی عمد
5 دقیقه
3 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 5 دقیقه

اغلب مردم نایلون و نایلکس ها را به عنوان کیسه های پلاستیک شفاف موجود در میوه فروشی ها و سوپر مارکت ها می شناسند. اما باید گفت این محصول دارای انواع و اقسام گوناگونی است. یکی از پر کاربرد ترین انواع پلاستیک، نمونه نایلون و نایلکس دسته رکابی است.  اگر شما هم برای فروشگاه و مغازه خود به این نوع پلاستیک ها نیاز دارید ادامه این مقاله را از دست ندهید زیرا مطالبی راجع به تولید، چاپ، خرید و قیمت نایلکس رکابی بیان خواهیم کرد که به شما در انتخاب محصول مورد نظرتان کمک خواهد کرد.

کیسه نایلکس رکابی طرح عمومی

پلاستیک رکابی چیست؟

پلاستیک رکابی از مهمترین تولیدات در زمینه نایلکس است. به گونه ای که طبق آمارهای گرفته شده موارد استفاده از نایلکس دسته رکابی به مراتب بیشتر از نایلکس های دیگر است.

این نایلکس ها، کیسه های دسته داری هستند که در انواع و اقسام طرح ها تولید می شوند. موارد استفاده از نایلکس بیشتر از سایر انواع کیسه های پلاستیکی است.

نایلکس رکابی چاپی

تولید کننده نایلکس دسته رکابی

در کارخانه تولید نایلکس رکابی هالند پلاست برای تولید نایلکس باکیفیت، از مواد اولیه نو و با کیفیت استفاده می شود. اما بسیاری از مشتریان درخواست کاهش هزینه را دارند که ما پیشنهاد می کنیم از مواد اولیه درجه 2 یا درجه 3 (بازیافتی) استفاده کنند تا قیمت تولید کاهش پیدا کند.

تولید نایلکس در ابعاد و ضخامت سفارشی بدون محدودیت در هالند پلاست انجام می گیرد. در اکثر موارد مشتریان نیاز به نمونه اختصاصی در ابعاد و ضخامت سفارشی با توجه به نیاز خود دارند، از همین رو هیچ محدودیتی در ابعاد و ضخامت تولید وجود ندارد و می توانید نمونه سفارشی خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

چگونه تفاوت نایلون و نایلکس را بفهمیم؟

اگر بخواهیم خیلی خلاصه به تفاوت این دو اشاره کنیم، می توان گفت نایلون دارای مقاومت کمتر اما نرمی بیشتری نسبت به نایلکس است، اما نایلکس دارای مقاومت بیشتر همراه با خشکی بالاتر است. به طور مثال برای میوه فروشی ها و تره بار ها نایلکس پیشنهاد می شود، اما نایلون برای داروخانه ها و نایلون فروشگاه های پوشاک پیشنهاد می شود.

فرق نایلون و نایلکس چیست

نایلکس رولی دسته رکابی

هالند پلاست از تولید کنندگان برتر نایلون و نایلکس در ایران برای استفاده آسان تر نایلکس رکابی را به صورت رولی و پرفراژ دار نیز تولید می کند. منظور از نایلکس رولی پرفراژدار، کیسه رولی است که به وسیله خط جداکننده دستی که پرفراژ نام دارد، هر برگه آن به آسانی از برگه های دیگر جدا می شود.

وجود پرفراژ موجب آسان مصرف بودن این محصول و صرفه جویی در زمان می گردد. باید گفت فقط انواع دسته رکابی را می توان به صورت رولی و پرفراژ دار تولید نمود. از همین رو تمام انواع کیسه های دسته دار رولی با طرح دسته رکابی تولید می شوند.

کیسه نایلکس رولی دسته رکابی

انواع رنگبندی پلاستیک رکابی

این نایلکس را در رنگ بندی های متنوع با پایه رنگی مختلف قابل تولید است که در زیر آنها را معرفی خواهیم کرد.

 1. پلاستیک رکابی با رنگ پایه مشکی
 2. پلاستیک رکابی با پایه رنگ شیری
 3. پلاستیک رکابی سفید
 4. پلاستیک رکابی رنگی
 5. پلاستیک رکابی شفاف
 6. نایلکس رکابی راه راه
انواع نایلکس دسته دار سفید، مشکی و رنگی

1- پلاستیک رکابی مشکی

نایلکس رکابی مشکی بیشتر در مواردی کاربرد دارد که فروشنده درخواست دارد تا داخل کیسه به هیچ وجه مشخص نشود. این عامل در صورتی امکان پذیر است که طرف تولید کننده رنگ پاشی باکیفیت و 100% انجام دهد. اگر کیفیت تولید و رنگ پاشی به خوبی انجام نشود درون نایلون با نور خورشید مشخص می شود.

تولید نایلکس رکابی مشکی

2- پلاستیک رکابی شیری

بیشتر میزان سفارش برای این نوع نایلکس به صورت نایلکس رکابی شیری و مشکی است. یکی از بهترین رنگ بندی های پایه برای چاپ، همین نمونه نایلکس سفید و سیاه است.

نایلکس شیری دسته رکابی

3- پلاستیک رکابی رنگی

با اضافه کردن مستربچ های رنگی می توان نایلکس های رنگی و حتی راه راه تولید کرد. البته، کیسه پلاستیک رکابی مشکی امروزه کاربرد چندانی در زندگی روزمره به خصوص فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی ندارد.

هنگام خرید نایلکس رکابی پرفراژدار چه از نوع شفاف و چه از نوع رنگی، حتما به شفافیت، مقاومت، کیفیت دوخت و کیفیت پرفراژ توجه نمایید تا بتوانید محصولی باکیفیت و بادوام تهیه کنید.

قیمت نایلکس رنگی دسته دار

چاپ نایلکس دسته رکابی

یکی از پر بازده ترین موارد تبلیغاتی برای افرایش راندمان فروش، کیسه های تبلیغاتی است. با سفارش یک کیسه چاپی تبلیغاتی با کیفیت همراه با یک طرح چاپ مناسب می توانید بهترین بازده تبلیغاتی را دریافت کنید.

کارخانه تولید پلاستیک دسته دار هالند پلاست قادر به چاپ نایلکس رکابی به روش فلکسو، هلیو و سیلک از ۱ تا 8 رنگ FULL HD است. همچنین لازم به ذکر است کیفیت چاپ با ضمانت مشخص شدن ریز ترین جزییات طرح ارائه می شود.

قیمت چاپ هم به صورت مستقیم به تعداد رنگ های موجود در طرح بستگی دارد. هرچه تعداد رنگ چاپ نایلکس فروشگاهی بیشتر باشد به همان میزان قیمت هم بالا می رود.

قیمت روز نایلکس رکابی چاپی

خرید و قیمت نایلکس رکابی عمده

قیمت و خرید نایلکس به عواملی از  جمله قیمت مواد اولیه پتروشیمی بستگی دارد. قیمت عمده نایلکس دسته رکابی به دلیل اینکه خرید به صورت کلی انجام می گیرد مقداری پایین می آید. همچنین با فروش عمده نایلکس رولی در قیمت تمام شده تا حدودی صرفه جویی می شود.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره خرید نایلکس رکابی و استعلام قیمت نایلکس دسته دار سفید، مشکی، شیری، طرح دار و…، با کارشناسان هالند پلاست در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- عوامل موثر در قیمت نایلکس رکابی عمده کدام است؟ نوع ماده اولیه از نظر درجه یک و دو بودن، نوع افزودنی برای رنگی کردن آن، نحوه دوخت، نوع دسته، چاپ، ضخامت و…

2- آیا امکان چاپ بر روی نایلکس رکابی هم در هالند پلاست وجود دارد؟ بله، خط تولید هالند پلاست قادر به چاپ پلاستیک رکابی به روش فلکسو، هلیو و سیلک از ۱ تا 8 رنگ FULL HD است. همچنین لازم به ذکر است کیفیت چاپ با ضمانت مشخص شدن ریز ترین جزییات طرح ارائه می شود.

3- چند نوع نایلکس از نظر نوع دسته وجود دارد؟ 4 نوع نایلکس با توجه به نوع دسته قابل تولید است. دسته رکابی، دسته بندی، دسته تقویت و دسته موزی

قیمت نایلکس رکابی عمده، خرید نایلکس رکابی، پلاستیک رکابی، قیمت نایلکس دسته دار سفید، نایلون دسته رکابی، قیمت روز نایلکس، قیمت نایلکس، خط تولید پلاستیک دسته دار، نایلون رکابی، کارخانه تولید پلاستیک دسته دار، انواع نایلکس، تولید کننده نایلکس، خط تولید نایلون دسته دار، تولید نایلکس، نایلکس طرح دار، تولید پلاستیک دسته دار، کیسه دسته دار، قیمت نایلکس درجه 1، کارخانه های تولید نایلون و نایلکس در مشهد، تولید نایلکس چاپی، نایلکس رکابی رولی، نایلکس رکابی شیری، کیسه نایلکس رکابی مشهد، نایلکس رکابی سفید، نایلکس رکابی مشکی، نایلکس رکابی تعداد بالا، چاپ نایلکس دسته رکابی، تولید کننده نایلکس رکابی، کارخانه تولید نایلکس رکابی در کرج و تهران، قیمت عمده نایلون دسته رکابی، قیمت پلاستیک رکابی در اصفهان، سایز پلاستیک رکابی

3 نظر ارسال شده

 • سلام و روز بخیر خدمت دوستان هالند پلاستی
  ما از شرکت بابانا به تازگی 3 تن نایلکس دسته رکابی سایز 35 در 45 پیش شما سفارش داشتیم. کیفیت محصول و مشتری مداری تون بسیار عالی بود. از شما و تیم حرفه ای تون صمیمانه تشکر می کنم. قطعا در آینده هم همکاری های بیشتری با شما خواهیم داشت.

  • سلام روز خوش و ایام به کام
   سال نو رو خدمت دوستان محترم مجموعه بابانا تبریک عرض می کنم.
   خیلی خوشحالیم که راضی بودین. باعث افتخاره ادامه این همکاری با شما دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *