ارتباط با ما 0915-2100-901

شیرینگ سشواری

زمان مطالعه: 5 دقیقه انواع مختلفی از پلاستیک شیرینگ بسته بندی با کاربردهای متنوع در هالند پلاست تولید می شه. برای مثال نایلون شیرینگ روده ای، نایلون وکیوم حرارتی، فیلم شیرینگ سشواری، سلفون های pvc و pof و … . در این صفحه از وبسایت قصد دارم نکاتی راجع به خرید و قیمت شیرینگ سشواری، کاربردهای این محصول، نحوه ...

فیلم شیرینگ pvc، کار با شیرینک سشواری
5 دقیقه
2 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 5 دقیقه

انواع مختلفی از پلاستیک شیرینگ بسته بندی با کاربردهای متنوع در هالند پلاست تولید می شه. برای مثال نایلون شیرینگ روده ای، نایلون وکیوم حرارتی، فیلم شیرینگ سشواری، سلفون های pvc و pof و … . در این صفحه از وبسایت قصد دارم نکاتی راجع به خرید و قیمت شیرینگ سشواری، کاربردهای این محصول، نحوه استفاده از سلفون حرارتی با سشوار و همچنین نحوه استفاده از پلاستیک وکیوم با سشوار صنعتی بگم تا با آگاهی کامل نسبت به نیازتون اقدام به ثبت سفارش خرید در گروه کارخانجات هالند پلاست کنید.

پلاستیک وکیوم با سشوار چیست؟

پلاستیک های حرارتی یا شیرینگ در انواع مختلف پلی اتیلنی و سلفونی تولید می شوند.  یکی از این پلاستیک های حرارتی، شیرینگ PVC سشواری است که برای استفاده از آن نیاز به سشوار هست به همین دلیل به شیرینگ سشواری معروف شده است.

این نوع شیرینگ را برای روکش محصولات غذایی، نوشیدنی ها، لوازم آرایشی و بهداشتی به کار می گیرند. اگر تعداد محصول کمی برای بسته بندی دارید. یا کسب و کار کوچکی دارید می ‌توانید از روش شیرینگ دستی برای بسته بندی محصولات تان استفاده کنید. این کار به وسیله پلاستیک وکیوم با سشوار صنعتی انجام می شود.

طریقه استفاده از سلفون حرارتی با سشوار

برای این کار نیاز به یک دستگاه برش دستی (دستگاه دوخت دستی)، یک سشوار صنعتی برای شیرینگ و یک فیلم شیرینگ سشواری داریم. شیرینگ با سشوار صنعتی به این صورته که ابتدا محصول را داخل فیلم شیرینگ قرار می دهیم و فیلم را با دقت توسط دستگاه دوخت برش می دهیم. بعد با حفظ یک فاصله مناسب با سشوار صنعتی به محصول داخل رول شیرینگ گرما می دهیم تا پلاستیک به کالا بچسبد و فرآیند بسته بندی تکمیل شود.

رعایت این نکات در هنگام شیرینگ با سشوار صنعتی الزامیست:

 1. ضخامت رول شیرینگ رو متناسب با وزن محصول در نظر بگیرین به دلیل اینکه نازکی بیش از اندازه رول موجب پاره شدن آن می شه.
 2. برای استفاده از سلفون حرارتی با سشوار صنعتی تعین دقیق ابعاد و ضخامت خیلی مهم است.
 3. بعد از مشخص شدن ابعاد و ضخامت باید شیرینگ سلفونی را بصورت پاکتی یا رولی سفارش دهید.
 4. هر چه اندازه شیرینگ برش خورده به ابعاد جنسی که میخواین شیرینک کنین نزدیک تر باشه بسته بندی نهایی زیباتر و تمیز تر خواهد بود.
 5. سلفون شیرینگ با سشوار صنعتی بر خلاف پلاستیک های معمولی در اثر حرارت پاره نمی شود بلکه جمع می شود، با این حال باید دقت داشته باشید که دمای سشوار صنعتی بسیار بالاست و ممکن است با بی توجهی و دادن حرارت زیاد بسته بندی آسیب ببیند.
 6. با توجه به ضخامت، میزان حرارت سشوار را تنظیم کنید تا بهترین میزان شیرینگ پذیری انجام شود.

جنس شیرینگ سشواری

پلاستیک حرارتی یا شیرینگ را با توجه به جنس ماده اولیه تولیدش و نوع کاربردی که داره در انواع مختلفی تقسیم بندی می کنند که عبارتند از:

 1. نایلون شیرینگ (پلی  اتیلنی)
 2. سلفون شیرینگ یا پلی پروپیلن (pvc، pof)

در بیان تفاوت شیرینگ پلی اتیلنی با شیرینگ سلفونی می توان گفت که شیرینگ نایلونی با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلنی تولید می شود. (بهترین نمونه شیرینگ نایلونی بسته بندی های ۶ عددی آب معدنی است)، اما شیرینگ سلفونی با استفاده از مواد اولیه پلی پروپیلنی تولید می شود که در ضخامت های پایین به عنوان روکش محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس شیرینگ سشواری از ماده اولیه پلی پروپیلن است. در واقع تولیدش با استفاده از مواد سلفونی است و قیمت شیرینگ سشواری با شیرینگ نایلونی متفاوت است و کمی گران تر است.

انواع روش های شیرینگ کردن با پلاستیک وکیوم حرارتی

برای شیرینگ کردن محصولات با رول شیرینگ حرارتی دو روش وجود دارد شامل:

 1. شیرینگ دستی: نحوه شیرینگ دستی پلاستیک وکیوم با سشوار صنعتی و نیرو انسانی انجام می شود. مشابه شیرینگ کردن کنترل تلویزیون که با نایلون حرارتی کنترل انجام می شود.
 2. شیرینگ ماشینی: ماشین آلات بسته بندی شیرینگ در انواع مختلف در بازار وجود دارد که معروف ترین نوع شیرینگ تونلی است که با رد شدن محصول از داخل آن بسته بندی انجام می شود.

انواع رول شیرینگ حرارتی

در هالند پلاست تولید رول شیرینگ حرارتی  به روش های زیر امکان پذیر و قابل اجراست:

 1. رول شیرینگ پاکتی (دوخت خرده یک طرف باز)
 2. رول شیرینگ روده ای
 3. رول شیرینگ رولی تک لا
 4. رول شیرینگ رولی دو لا

طراحی و چاپ شیرینگ

گروه کارخانجات هالند پلاست تولید کننده پلاستیک حرارتی به منظور احترام به مشتری ها و سهولت در امر سفارش، همه نوع خدمات چاپی بدون هیچ محدودیتی انجام می دهد. تولید و چاپ با استفاده از به روز ترین ماشین آلات با بالاترین کیفیت و دقت انجام می شود.

چاپ فیلم شیرینگ با دستگاه هلیو، فلکسو و … انجام می شود. در هالند پلاست تمام خدمات چاپ تا 11 رنگ full hd و همچنین خدماتی مثل طراحی لوگو و برند و ساخت کلیشه هم انجام می شود.

تولید رول شیرینگ در تمام ابعاد و ضخامت ها در هالند پلاست

هالند پلاست تولید کننده فیلم شیرینگ سشواری قادر به تولید در تمام ابعاد و ضخامت های مدنظر شما هست. ما بدون هیچ محدودیتی قادر به تولید همه نوع شیرینگ هستیم. همچنین تولید انواع شیرینگ بدون محدودیت در رنگبندی با استفاده از افزودنی مستربچ یا چاپ تمپلات انجام می شود. مشتری عزیز می توانند با توجه به نیازی که دارند در رنگبندی مورد نیاز بسته بندی اختصاصی سفارش دهند.

خرید و قیمت شیرینگ سشواری

قیمت مواد اولیه در قیمت رول شیرینگ پک اثر گذار است. در این نوسانات قیمت، هر روزه قیمت مواد اولیه پتروشیمی هم تغییر می کند و نمی شه یک قیمت واحد به مشتری گفت. از عوامل اثر گذار دیگه در قیمت شیرینگ سشواری، میزان ضخامت و شفافیت آن است.

هر چه شیرینگ ضخامت و شفافیت بیشتری داشته باشد، گران تر خواهد بود. خرید رول شیرینگ به صورت عمده، باعث می ‌شود که قیمت تمام شده و نهایی این محصول کاهش یابد.

بنابراین برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره خرید شیرینگ سشواری و استعلام قیمت روز، با کارشناسان هالند پلاست در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- فیلم شیرینگ سشواری چیه؟ از انواع پلاستیک های حرارتی است. این نوع شیرینگ با سشوار صنعتی انجام می شود و برای روکش محصولات غذایی، نوشیدنی ها، لوازم آرایشی و بهداشتی به کار می گیرند. اگر تعداد محصول کمی برای بسته بندی دارید. یا کسب و کار کوچکی دارید می ‌توانید از روش شیرینگ دستی برای بسته بندی محصولات تان استفاده کنید. این کار به وسیله استفاده از سلفون حرارتی با سشوار صنعتی انجام می شود.

2- در هنگام بسته بندی با شیرینگ سشواری توجه به چه نکاتی مهم است؟ برای استفاده از پلاستیک وکیوم با سشوار صنعتی تعین دقیق ابعاد و ضخامت خیلی مهم است، بعد از مشخص شدن ابعاد و ضخامت باید پلاستیک وکیوم حرارتی را بصورت پاکتی یا رولی سفارش دهید. هر چه اندازه شیرینگ برش خورده به ابعاد جنسی که میخواین شیرینک کنین نزدیک تر باشه بسته بندی نهایی زیباتر و تمیز تر خواهد بود. با توجه به ضخامت، میزان حرارت سشوار را تنظیم کنید تا بهترین میزان شیرینگ پذیری انجام شود.

3- جنس شیرینگ بسته بندی از چیست؟ نایلون و سلفون

4-  آیا امکان چاپ روی فیلم شیرینگ وجود دارد؟ بله، پلاستیک شیرینگ در رنگ ‌های مختلف و به صورت چاپی و بدون چاپ تولید قابل تولید است.

5- نحوه خرید و ثبت سفارش در هالند پلاست چگونه است؟ بهترین روش برای ثبت سفارش، تماس با کارشناسان تیم فروش است. روش های دیگری هم وجود دارد مثل پیام در واتساپ و ایمیل هم وجود دارد که به دلیل حجم بالا ممکن است دیرتر پاسخ دهیم.

6- سریع ترین زمان تحویل سفارش چند روز است؟ بستگی به جنس، نوع چاپ، خدمات دوخت و بسته بندی و تناژ دارد. بین یک روز تا هفت روز کاری

پلاستیک وکیوم با سشوار، سلفون حرارتی با سشوار، قیمت شیرینگ سشواری، شیرینگ با سشوار صنعتی، نایلون وکیوم، سشوار صنعتی برای شیرینگ، رول شیرینگ حرارتی، پلاستیک وکیوم حرارتی، شیرینگ دستی، شیرینگ حرارتی، سشوار شیرینگ، پلاستیک حرارتی، نایلون حرارتی کنترل، رول پلاستیک وکیوم، نایلون شیرینگ، خرید سلفون حرارتی، نایلون وکیوم حرارتی، نحوه شیرینگ دستی، طرز استفاده از پلاستیک حرارتی، دستگاه تولید نایلون شیرینگ، قیمت شیرینگ حرارتی، وکیوم حرارتی، تولید نایلون شیرینگ

2 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *