ارتباط با ما 0915-2100-901

پلاستیک زین موتور

زمان مطالعه: 2 دقیقه  افراد زیادی هستند که با استفاده از موتور سیکلت امرار معاش می کنند. به دلیل اینکه موتور سقف نداره اگه در زیر بارون باشه زین اون به راحتی خیس میشه. برای پوشش دادن صندلی موتور و بخاطر مشکلی که گفتیم اگر روکش پلاستیکی زین موتور کیفیت مناسبی نداشته باشه آب به راحتی درون بافت آن ...

2 دقیقه
0 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 افراد زیادی هستند که با استفاده از موتور سیکلت امرار معاش می کنند. به دلیل اینکه موتور سقف نداره اگه در زیر بارون باشه زین اون به راحتی خیس میشه. برای پوشش دادن صندلی موتور و بخاطر مشکلی که گفتیم اگر روکش پلاستیکی زین موتور کیفیت مناسبی نداشته باشه آب به راحتی درون بافت آن نفوذ کرده و می تواند مشکلاتی رو ایجاد کند. ما در هالند پلاست کاملا به نکته واقفیم و اقدام به تولید پلاستیک زین موتور سیکلت با بهترین قیمت و ویژگی های کیفی کرده ایم. در ادامه مطلب به معرفی کامل نایلون زین موتور و سلفون زین موتور خواهیم پرداخت پس همراه ما باشید.

تولید پلاستیک صندلی موتور در هالند پلاست

در هالند پلاست تولید پلاستیک صندلی موتور سیکلت با قیمت و کیفیت تضمینی صورت می گیرد. همچنین لازم است یادآور شوم که در اندازه های سفارشی از نظر سایز و ضخامت هم قادر به تولید هستیم.

در گروه کارخانجات هالند پلاست تمام المان های کنترل کیفی برای تولید نایلون زین موتور و سلفون زین موتور رعایت می شود و تولید با بالاترین درجه کیفی صورت می گیرد.

جنس مشما زین موتور

جنس پلاستیک زین موتور می تواند از نایلکس، نایلون و همچنین سلفون باشد. هالند پلاست بزرگترین تولید کننده نایلون، نایلکس و سلفون در کشور این محصول را با بهترین کیفیت تولید و به مشتری ارائه می دهد.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

طراحی و چاپ نایلون و سلفون زین موتور

اصولا تولید کنندگان موتور سیکلت، نایلون و سلفون زین موتور را ساده و بدون چاپ سفارش می دهند. اما اگر تولید کننده ای تمایل داشت که چاپ و طرحی روی آن بزند ما این کار را انجام می دهیم.

چاپ پلاستیک زین موتور سیکلت از 1 رنگ تا 8 رنگ full hd در هالند پلاست انجام می شود. هزینه چاپ به مواردی مانند نوع چاپ، تعداد رنگ های طرح شما و دستگاهی که برای چاپ استفاده می شود بستگی دارد.

قیمت و خرید روکش پلاستیکی زین موتور

قیمت پلاستیک زین موتور مانند سایر محصولات پلاستیکی متغیر است. دلیل این متغیر بودن به علت نوسان قیمت مواد اولیه پتروشیمی و عواملی چون میزان سفارش، جنس بکار رفته در تولید پلاستیک زین موتور و عوامل دیگر است. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی برای این محصول بیان کرد.

برای دریافت مشاوره جهت خرید سلفون نایلون صندلی موتور سیکلت و استعلام قیمت روکش پلاستیکی زین موتور، با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل بفرمایید.

سوالات متداول و پر تکرار

1- قیمت پلاستیک زین موتور به چه عواملی بستگی داره؟ قیمت نایلون و سلفون صندلی موتور و ماشین به عواملی مثل قیمت مواد اولیه پتروشیمی، میزان سفارش و جنس بکار رفته در تولید پلاستیک صندلی و عوامل دیگر وابسته است.

2- نحوه ثبت سفارش خرید در هالند پلاست به چه صورت است؟ برای سفارش خرید می توانید از طریق مراجعه به سایت هالند پلاست و صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش ما تماس برقرار کنید و یا به صورت مراجعه حضوری اقدام نمایید.

3- هزینه چاپ سلفون و نایلون صندلی موتور سیکلت چگونه محاسبه می شود؟ به مواردی مانند نوع چاپ، تعداد رنگ های طرح شما و دستگاهی که برای چاپ استفاده می شود بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *