ارتباط با ما 0915-2100-901

فروش و قیمت نایلون فنداسیون

زمان مطالعه: 3 دقیقه بخشی از سازه در ساختمان که وظیفه انتقال نیرو از ستون ها به زمین و خاک اطراف را بر عهده دارد، فنداسیون Fondation یا پی ساختمان می گویند. در فرآیند بتن ریزی پی ساختمان از پلاستیک ها استفاده زیادی می کنند. یکی از انواع نایلون عریض در حوزه ساخت و ساز، نایلون فونداسیون است. در ...

3 دقیقه
1 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بخشی از سازه در ساختمان که وظیفه انتقال نیرو از ستون ها به زمین و خاک اطراف را بر عهده دارد، فنداسیون Fondation یا پی ساختمان می گویند. در فرآیند بتن ریزی پی ساختمان از پلاستیک ها استفاده زیادی می کنند. یکی از انواع نایلون عریض در حوزه ساخت و ساز، نایلون فونداسیون است. در ادامه نکات مهمی در ارتباط با تولید و قیمت نایلون فنداسیون ارائه شده است. اگر قصد خرید پلاستیک شناژ تولید شده در هالند پلاست را دارید حتما این صفحه را تا انتها بخوانید.

پلاستیک فنداسیون چیست؟

در پروسه ساختمان سازی، یکی از مهمترین اصول، بتن ریزی اصولی پی ساختمان است. نکته مهم در بتن ریزی استفاده از نایلون هایی است که از تبخیر و جذب آب جلوگیری کند. به نایلون فنداسیون اصطلاحا نایلون بتن ریزی، نایلون شناژ یا نایلون پی می گویند. این نایلون یکی از انواع نایلون عریض کشاورزی است که کاربرد زیادی در کشاورزی و احداث گلخانه ها است.

نقش اصلی نایلون پی در ساختمان سازی، جلوگیری از نشت آب سیمان به داخل زمین فنداسیون است. به این وسیله قالب گیری بهتر سازه صورت گرفته و قالب فنداسیون دقیق شکل می گیرد و پایه و اساس و فنداسیون ساختمان قوی و مستحکم احداث می شود.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

کاربرد نایلون فنداسیون

نایلون شناژ که از انواع نایلون عریض ساختمانی است چند کاربرد عمده و اصلی دارد. اولین و مهمترین نقش این نایلون همان حفظ سلامت و کیفیت بتن با جلوگیری از ریزش سنگ، خاک و دیگر عوامل خارجی به داخل بتن است.

همچنین از نایلون پی در ساخت سقف های کامپوزیتی برای قسمت زیر بتن کف سقف و روی ورق های فلزی و همچنین نایلون کشی فونداسیون نیز استفاده می شود.

تولید نایلون فنداسیون در تمام ابعاد و ضخامت

برای این نوع نایلون معمولا ابعاد متنوعی قابل تولید است. خط تولید هالند پلاست، بزرگترین تولید کننده نایلون فنداسیون، با دستگاه های پیشرفته و کادر مجرب قادر به تولید انواع سایز و ضخامت ها است. از عرض 20 سانت تا 20 متر تولید می شود اما معمولا سایز استاندارد که اکثرا سفارش می دهند عرض 50 سانتی متر تا یک متر است.

کارخانه نایلون فنداسیون هالند پلاست تولید این محصول را با مواد درجه 1 انجام می دهد اما لزومی بر استفاده از مواد درجه یک وجود ندارد به دلیل اینکه نایلون شناژ، پلاستیک فنداسیون یا بتن ریزی مصارف بهداشتی ندارد. بنابراین چنانچه مشتری مایل باشد می توان نایلون فونداسیون را با مواد درجه 2 و 3 کیفی تولید نمود. قاعدتا قیمت نایلون بتن ریزی که با مواد درجه 2 و 3 تولید می شوند، ارزان تر است.

انواع رنگبندی

رنگبندی پر سفارش نایلون بتن ریزی مشکی است. اما امکان تولید رنگ های دیگر مثل مات، سفید و شفاف در هالند پلاست تولید کننده نایلون شناژ وجود دارد. هر رنگی که مشتری بخواهد را می توان سفارشی سازی کرده و تولید نماییم.

خرید نایلون فنداسیون

فروش عمده نایلون در هالند پلاست بزرگترین تولید کننده نایلون فنداسیون و نایلون عریض صنعتی انجام می شود. برای خرید عمده نایلون شناژ با کارشناسان ما تماس گرفته و مشخصات دقیق محصول را به ما اطلاع بدهید. قطعا با خرید عمده از تخفیفات بیشتر ما برخوردار خواهید شد.

قیمت نایلون فنداسیون

همانطور که بارها هم به این نکته اشاره کردیم ماده اولیه تولیدات نایلون و نایلکس از مواد اولیه پتروشیمی است که مرتبا در حال تغییر و نوسان است، لذا قیمت ثابتی را نمی توان اعلام کرد. برای اطلاع از قیمت نایلون بتن ریزی می توانید با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید.

سوالات متداول و پرتکرار شما

1- آیا می توان نایلون شناژ را به صورت رنگی نیز تولید کرد؟ بله، هیچ محدودیتی در تولید نایلون پی در رنگبندی های مختلف وجود ندارد.

2- قیمت نایلون فنداسیون چگونه برآورد می شود؟ عوامل مختلفی چون تعداد لایه  ضخامت، نوع افزودنی و قیمت مواد اولیه پتروشیمی در تعیین قیمت نایلون بتن ریزی دخیل هستند. به همین دلیل نمی توان قیمت دقیق در سایت ذکر کرد. برای دریافت قیمت نایلون در کارخانه کافیست با ما تماس حاصل فرمایید و اطلاعات دقیق سفارش خود را اعلام کنید تا قیمت روز از طرف ما اعلام شود.

3- آیا باید حتما از مواد درجه یک برای تولید استفاده کرد؟ خیر ضرورتی در تولید با مواد درجه 1 وجود ندارد. به دلیل اینکه این پلاستیک ها دارای هیچ گونه کاربرد بهداشتی نیستند. همچنین نیازی به ماندگاری پلاستیک در طولانی مدت وجود ندارد بلکه تنها چند روز تا سفت شدن سیمان لازم است. به همین دلیل توصیه می شود برای کاهش قیمت پلاستیک شناژ از مواد اولیه درجه ۲ و ۳ استفاده شود.

قیمت نایلون در کارخانه، قیمت نایلون فنداسیون، قیمت نایلون بتن ریزی، نایلون فونداسیون، قیمت پلاستیک فنداسیون اصفهان، قیمت پلاستیک شناژ در مشهد، تولید نایلون شناژ، کاربرد نایلون فنداسیون، نایلون کشی فونداسیون، کارخانه نایلون فنداسیون، تولید کننده نایلون فنداسیون، نایلون مشکی فونداسیون، خرید پلاستیک شناژ اصفهان، قیمت رول پلاستیک فونداسیون، قیمت پلاستیک بتن ریزی، پلاستیک قالب بندی، قیمت نایلون شناژی، قیمت نایلون پی ساختمان، قیمت پلاستیک پی ساختمان، پلاستیک مشکی بتن ریزی

1 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *