ارتباط با ما 0915-2100-901

خرید و قیمت انواع نایلون عریض کشاورزی

زمان مطالعه: 6 دقیقه اگر شما هم مانند هزاران نفر مشتری ما به نایلون عریض کشاورزی نیاز دارید، هالند پلاست اینجاست تا بهترین اطلاعات را در رابطه با تولید، خرید و قیمت نایلون عریض کشاورزی، و همچنین اطلاع از شرایط فروش در هالند پلاست را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهد. پس همراه هالند پلاست بمانید. نایلون عریض ...

قیمت نایلون کشاورزی| وزن نایلون عریض کشاورزی
6 دقیقه
8 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 6 دقیقه

اگر شما هم مانند هزاران نفر مشتری ما به نایلون عریض کشاورزی نیاز دارید، هالند پلاست اینجاست تا بهترین اطلاعات را در رابطه با تولید، خرید و قیمت نایلون عریض کشاورزی، و همچنین اطلاع از شرایط فروش در هالند پلاست را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهد. پس همراه هالند پلاست بمانید.

نایلون عریض کشاورزی و گلخانه ای

نایلون عریض کشاورزی چیست؟

نایلون عریض کشاورزی یکی از انواع نایلون عریض است. این نایلون بر پایه پلی اتیلن است که در بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

تاکید می کنیم این نایلون فقط در بخش های کشاورزی کاربرد دارد و نمی توان آن را در صنایعی همچون خودرو سازی مورد استفاده قرار داد. این نایلون در واقع با نایلون عریض صنعتی کاملا تفاوت دارد.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

نایلون کشاورزی در انواع مختلفی همچون یک لایه، دو لایه و چند لایه با عرض ۱۰ سانتی متر تا ۱۲ متر و ضخامت ۲۵ میکرون تا ۶۰۰ میکرون تولید می شود که هر چه مقدار ضخامت آن بالاتر می رود در نتیجه کیفیت آن افزایش می یابد.

نایلون کشاورزی به صورت دو نوع نایلون گلخانه عریض و همچنین نوع مقاوم در برابر اشعه یو وی ساخته می شوند که کشاورز می تواند نایلون مناسب خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهد.

قیمت رول نایلون کشاورزی

کاربردهای پلاستیک کشاورزی

کاربرد نایلون کشاورزی یا نایلون گلخانه در بخش های مختلف کشاورزی عبارت است از:

 1. از نایلون کشاورزی بیشتر برای مسقف کردن گلخانه ها استفاده می شود.
 2. از این نایلون ها در مواردی به عنوان پوششی برای برخی قسمت های ساختمانی به کار می رود.
 3. افردی که در زمینه پرورش قارچ فعالیت می کنند از نایلون کشاورزی برای مسقف کردن محل پرورش قارچ استفاده می کنند.
 4. از این نوع نایلون برای دامپروری ها نیز استفاده می شود.
تولید انواع پلاستیک های کشاورزی

انواع نایلون کشاورزی

انواع نایلون کشاورزی را می توان در دسته بندی زیر جای داد:

 1. نایلون گلخانه:  در پوشش سقف و دیواره های گلخانه کاربرد دارد. 
 2. نایلون مالچ: اصولا به هر چیزی که روی سطح خاک به عنوان پوشش قرار می گیرد مالچ گفته می شود. در کشاورزی مدرن، نایلون مالچ به مهمترین بخش در تولید سبزیجات و غیره تبدیل شده است.
 3. نایلون سیلویی:  یکی از انواع نایلون کشاورزی است. استفاده از این نایلون یکی از راه های سریع و سودمند برای ذخیره سازی و حفاظت سیلاژ است.
 4. نایلون ضدعفونی: از نایلون ضدعفونی کننده خاک برای کاهش تابش نور مستقیم خورشید و یا محافظت از خاک در برابر آفات، بیماری ها و باکتری های مضر استفاده می شود.
قیمت نایلون کشاورزی کیلویی

تولید نایلون عریض کشاورزی و ابعاد قابل تولید آن

از نکات مهم در تولید نایلون عریض کشاورزی استفاده از افزودنی ‌های خاص و منحصر به ‌فردی است که جهت ارتقای کیفیت و عملکرد آن در هر یک از لایه‌ ها است. از جمله این افزودنی ها uv برای کنترل اشعه خورشید، افزودنی IR یا مادون قرمز جهت تنظیم دما و افزودنی FOG که ضد شبنم است اشاره کرد.

در تولید نایلون مخصوص فعالیت های کشاورزی، ابعاد بزرگی در نظر گرفته می شود. این نوع نایلون ها در عرض های ۱۰ تا ۸۰۰ سانتی متر تولید و بفروش می رسد. البته عرضی که برای این نوع نایلون در نظر گرفته میشود کاملا به سفارش مشتری بستگی دارد.

ضخامت به کار برده شده در تولید نایلون کشاورزی و یا عریض نیز بین ۳۰ الی ۳۰۰ میکرون متغیر است. پلاستیک های عریض با ضخامت بالاتر به طبع مقاومت بالاتری دارند.

تولید کننده نایلون عریض کشاورزی

مهمترین کاربرد نایلون کشاورزی به عنوان نایلون گلخانه است.

البته برای اینکه بتوان نایلون کشاورزی را به عنوان مسقف نمودن گلخانه ها استفاده نمود، باید از تجهیزات و همچنین ستون های فلزی مخصوصی استفاده نمود. این ستون ها میتوانند این نایلون ها را بر روی خود نگاه دارند.

نایلون کشاورزی (نایلون گلخانه ای عریض) قابلیت خوبی را برای نورگیری ایجاد می کند. نایلون های کشاورزی شفاف می باشند و می توانند نور را به داخل محیط انتقال بدهند که برای رشد گیاهان بسیار مناسب است.

تولید کننده نایلون گلخانه ای و کشاورزی

قیمت نایلون عریض کشاورزی

نایلون های عریض کشاورزی و از جمله مالچ پلاستیکی به صورت رول عرضه می شوند و به صورت کیلوئی به فروش می رسند. فاکتورهایی که در تعیین قیمت نایلون کشاورزی کیلویی اثر گذار است بسیار متنوع بوده که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

فاکتورهای اثر گذار در تعیین قیمت نایلون کشاورزی کیلویی

 1. اولین نکته در تعیین قیمت نایلون کشاورزی کیلویی، قیمت مواد اولیه پتروشیمی است.
 2. نکته مهم بعدی رنگی بودن و یا شفاف بودن آن است.
 3. سومین فاکتور مهم در تعیین کاربری محصول نایلون عریض، عرض مورد نظر مشتری است.
 4. چهارمین مورد مهم در تعیین کیفیت، قیمت و خرید نایلون عریض کشاورزی، ضخامت آن است.
 5. نکته آخر هم نوع افزودنی های بکار رفته در تولید آن است.
قیمت نایلون عریض کشاورزی و گلخانه ای

شرایط خرید و فروش پلاستیک کشاورزی

نایلون کشاورزی عموما در دو رنگ، شفاف و نایلون عریض مشکی تولید می شود. شرکت هالند پلاست قادر به تولید هر دو رنگ در ابعاد و ضخامت دلخواه مشتری هست.

گفتنی است که در شرایطی که سفارش خرید نایلون عریض کشاورزی در حجم و مقدار زیاد صورت گیرد، امکان بهره‌مندی از تخفیف‌ها و پرداخت قیمت کمتر میسر می‌شود.

همچنین با ثبت سفارش برای استفاده از مواد بازیافتی یا درجه دوم و سوم در تولید پلاستیک‌های عریض، قیمت نایلون تولید شده تا حدی کاهش می یابد.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی جهت خرید اینترنتی نایلون عریض کشاورزی و همچنین استعلام قیمت نایلون کشاورزی کیلویی، با کارشناسان هالند پلاست در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- قیمت نایلون عریض کیلویی چگونه برآورد می شود؟ عوامل مختلفی همچون تعداد لایه ضخامت، نوع افزودنی و قیمت مواد اولیه پتروشیمی در تعیین قیمت فروش نایلون عریض کشاورزی دخیل هستند. به همین دلیل نمی توان قیمت دقیق در سایت ذکر کرد. برای دریافت قیمت تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

2- هر کیلو نایلون عریض چند متر است؟ هر یک کیلو گرم از نایلون عریض تقریبا می توان گفت برابر با ۵ متر مربع است، البته این مقدار کاملا تقریبی و حدودی است. نمونه های تک لایه و سه لایه با ضخامت های مختلف تاثیر مستقیمی در وزن نهایی برای هر متر دارد.

3- هر رول نایلون عریض چند کیلو است؟ هر رول نایلون عریض ۱ متری حدود ۲۰ کیلوگرم وزن دارد.

4- آیا نایلون کشاورزی دولایه بهتر است یا تک لایه؟ این موضوع بستگی به محصول کشت شده دارد. بعضی از محصولات به دلیل اعمال حساسیت بیشتر نیاز به استفاده از نایلون دولایه دارند تا نور و گرما را دقیق تر تعدیل کنند.

5- آیا می توان نایلون عریض کشاورزی را می توان به صورت رنگی نیز تولید کرد؟ بله، هیچ محدودیتی در تولید نایلون در رنگ بندی های مختلف وجود ندارد.

نایلون کشاورزی، قیمت نایلون عریض کیلویی، قیمت نایلون کشاورزی کیلویی، نایلون عریض، قیمت نایلون کشاورزی، هر کیلو نایلون گلخانه چند متر است؟ قیمت نایلون عرض 3 متر، نایلون عریض کشاورزی، قیمت نایلون کشاورزی مشکی، خرید نایلون کشاورزی، قیمت نایلون عریض، قیمت هر متر نایلون گلخانه، قیمت رول پلاستیک کشاورزی، قیمت نایلون کشاورزی یزد، قیمت مالچ پلاستیکی، قیمت نایلون عرض 2 متر، نايلون زراعي، قیمت روز نایلون گلخانه، نایلون کشاورزی دزفول، نایلون کشاورزی تهران، نایلون کشاورزی اصفهان، نایلون کشاورزی شیراز، نایلون کشاورزی یزد، نایلون کشاورزی قیمت، نایلون کشاورزی چیست؟ تولید نایلون عریض کشاورزی، تولید کننده نایلون عریض کشاورزی، قیمت نایلون کیلویی، قیمت پلاستیک پشت بام، قیمت نایلون عرض 3 متر، قیمت نایلون گلخانه، قیمت نایلون عریض کیلویی، قیمت نایلون ضخیم متری، قیمت نایلون کشاورزی کیلویی، قیمت نایلون کیلویی، قیمت نایلون رولی ضخیم، قیمت نایلون عریض ساختمانی، نایلون کشاورزی، خرید نایلون کشاورزی، قیمت نایلون کشاورزی مشکی، قیمت پلاستیک هندوانه، وزن نایلون کشاورزی، قیمت پلاستیک هندوانه، قیمت نایلون مالچ کشاورزی، قیمت پلاستیک کشاورزی اصفهان            

8 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *