ارتباط با ما 0915-2100-901

خرید و قیمت نایلون عایق

زمان مطالعه: 4 دقیقه نایلون عایق یکی از ارزانترین و آسان ترین راه های عایق کردن است که برای عایق بندی پنجره، صدا، رطوبت، حرارت، استخر و … مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از نایلون‌ها قیمت نسبتاً پایینی دارند، به همین دلیل استفاده از آن‌ ها از نظر اقتصادی نیز امری مقرون بصرفه محسوب می‌شود. برای کسب ...

4 دقیقه
2 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 4 دقیقه

نایلون عایق یکی از ارزانترین و آسان ترین راه های عایق کردن است که برای عایق بندی پنجره، صدا، رطوبت، حرارت، استخر و … مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از نایلون‌ها قیمت نسبتاً پایینی دارند، به همین دلیل استفاده از آن‌ ها از نظر اقتصادی نیز امری مقرون بصرفه محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در راجع به فروش، تولید، خرید و استعلام قیمت نایلون عایق از هالند پلاست تماس بگیرید.

پلاستیک عایق چیست؟

نوعی پلاستیک با پایه مواد اولیه نایلون و پلی اتیلنی است که بعنوان عایق در خیلی از فضاها به کار می رود. ما در هالند پلاست با وجود کارشناسان با تجربه و با توجه نوع مصرف و نیاز شما بهترین نوع را به شما پیشنهاد می کنیم.

البته هدف از عایق کاری در ساختمان‌ها، صرفاً مدیریت مصرف انرژی نیست. عایق کاری با اهداف دیگری مثل کاهش میزان آلودگی‌های صوتی و رطوبت نیز انجام می‌شود. اهمیت عایق کاری صوتی در ساختمان‌ وقتی بیشتر مشخص می‌شود که در شهرهای بزرگ و در نزدیکی اتوبان‌ها قرار داشته باشند.

انواع نایلون عایق

عایق های پلی اتیلنی که بیشترین کاربرد را دارد شامل موارد زیر است در ادامه آنها را به اختصار معرفی خواهم کرد:

  1. عایق صدا
  2. عایق رطوبت
  3. عایق استخر
  4. عایق گرما، سرما و حرارت
  5. عایق پنجره

1- پلاستیک عایق استخر

نایلون عایق استخر که با نام نایلون استخری هم شناخته می شود از پرکاربرد ترین محصولات پلی اتیلنی است که به عنوان عایق کف استخر ها به کار می رود. این فیلم پلی اتیلنی را کف زمین های خاکی استخر پهن می کنند تا از نفوذ آب به داخل خاک و در نتیجه اتلاف آب جلوگیری شود.

2- نایلون عایق صدا

نایلون عایق صدا در اصل نوعی نایلون حبابدار است که با نام نایلون عایق ضد ضربه نیز شناخته می شود. به علت اینکه داخل حباب های روی این نایلون، ذرات هوا محبوس است علاوه بر ضربه گیری برای دیگر کاربرد ها مثل عایق در برابر رطوبت، پنجره، سرما، حرارت، صدا، صوت و … نیز بهترین کارایی را دارد.

3- نایلون عایق رطوبتی

از نایلون های ساده و همچنین نایلون های حباب دار به عنوان محافظ و عایق در برابر رطوبت نیز می توان استفاده کرد. کارایی و بازده بالای پلاستیک عایق رطوبتی در جلوگیری از نفوذ رطوبت باعث استفاده زیاد این نایلون ها توسط مردم شده است.

4- نایلون عایق حرارتی

نایلون حباب دار متالایز یکی از بهترین و ارزان قیمت ترین موارد نایلون عایق سرما محسوب می شود. در واقع عملکرد نایلون متالایز بعنوان عایق حرارتی به این صورت است که با بازتاب نور خورشید، اشعه ها در داخل ورقه ها محبوس شده و این امر باعث محفوظ نگاه داشتن حرارت می شود.

نایلون عایق حرارتی با عملکردی که در بالا به آن اشاره کردیم عایق مناسبی برای حفظ گرما نیز هست. بنابراین با لمینت ورقه های متالایز روی نایلون حباب دار یکی از بهترین عایق حرارتی با کمترین قیمت ممکن تولید خواهد شد.

5- نایلون عایق پنجره

کاربرد نایلون برای پشت پنجره به منظور محافظت در برابر سرما و گرما است. این نایلون را پشت پنجره یا در فواصل درز های پنجره قرار می دهند که برای کاربرد های ساخت و ساز یا به عنوان عایق های خانگی کاربرد دارد.

نایلون عایق پنجره یک راه آسان و ارزان برای عایق نمودن پنجره در برابر گرما و سرما است.

تولید نایلون عایق در هالند پلاست

این نایلون در هالند پلاست با بهترین مواد اولیه تولید می شود. به دلیل اینکه این نایلون مصرف بهداشتی ندارد امکان تولید آن با استفاده از مواد اولیه درجه ۲ و ۳ هم برای کاهش قیمت نهایی وجود دارد. مواد اولیه درجه 2 و 3، با استفاده از مواد اولیه ضایعاتی خود کارخانه به دست می آید تولید می شود.

تفاوت چندانی میان نمونه های درجه ۱ با ۲ و ۳ از لحاظ مقاومت و کیفیت به عنوان عایق وجود ندارد. تنها تفاوت آن در شکل ظاهری است زیرا نمونه های درجه ۲ و ۳ دارای ظاهر مات تر و دون دون تری است.

ابعاد و ضخامت قابل تولید

هیچ محدودیتی در تولید این نوع نایلون از نظر ابعاد و ضخامت در هالند پلاست تولید کننده نایلون عایق وجود ندارد. اگر ابعاد خاصی مدنظر دارید یا احتیاج به ضخامت سفارشی متناسب با کار خود دارید کافیست به ما اطلاع بدهید.

چاپ و طراحی

با توجه به نوع کاربرد این نایلون معمولا هیچ چاپ و طرحی روی آن انجام نمی شود. زیرا کاربرد آن به گونه ای است که نیازی به هزینه اضافی برای چاپ وجود ندارد.

اما چنانچه مشتری بخواهد بنا به درخواست وی امکان چاپ روی فیلم های پلی اتیلنی با استفاده از دستگاه چاپ فلکسو وجود دارد. همچنین خدمات طراحی لوگو و ساخت کلیشه هم در هالند پلاست انجام می شود.

خرید و قیمت نایلون عایق

قیمت روز نایلون عایق هم مثل دیگر تولیدات با پایه مواد اولیه پلی اتیلنی بر مبنای قیمت مواد اولیه پتروشیمی تعیین می شود. به دلیل اینکه قیمت مواد در بازار بورس مرتبا در حال تغییر است لذا نمی توان قیمت ثابتی برای آن بیان کرد.

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید نایلون عایق از مجموعه کارخانجات هالند پلاست با کارشناسان و مشاوران فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات دقیق محصولی که نیاز دارید و میزان سفارش خود را ذکر کنید.

سوالات رایج و پر تکرار

1- نایلون عایق در چه مواردی کاربرد دارد؟ از این نوع نایلون ها می توان به عنوان بهترین و ارزان ترین راه عایق صوت، حرارت، گرما، سرما، رطوبت، استخر، پشت پنجره و … به کار می رود.

2- کیفیت تولید این نایلون ها در هالند پلاست چگونه است؟ این نایلون در هالند پلاست با بهترین مواد اولیه تولید می شود. به دلیل اینکه این نایلون مصرف بهداشتی ندارد امکان تولید آن با استفاده از مواد اولیه درجه ۲ و ۳ هم برای کاهش قیمت نهایی وجود دارد. مواد اولیه درجه 2 و 3، با استفاده از مواد اولیه ضایعاتی خود کارخانه به دست می آید تولید می شود. تفاوت چندانی میان نمونه های درجه ۱ با ۲ و ۳ از لحاظ مقاومت و کیفیت به عنوان عایق وجود ندارد. تنها تفاوت آن در شکل ظاهری است زیرا نمونه های درجه ۲ و ۳ دارای ظاهر مات تر و دون دون تری است.

3- قیمت نایلون عایق چگونه محاسبه می شود؟ از آنجایی که قیمت مواد پتروشیمی مرتبا در حال نوسان و تغییر است، لذا نمی توان یک قیمت ثابت برای محصولات نایلونی و … تعیین کرد.

4- سریع ترین زمان تحویل سفارش چند روز است؟ بستگی به جنس، خدمات دوخت و بسته بندی و تناژ دارد. بین یک روز تا هفت روز کاری

5- حداقل سفارش چقدر هست؟ بستگی به جنس دارد. ولی از 50کیلو کمتر جنسی به فروش نمی رسد، به دلیل هزینه انبار داری و باربری کالای تولید شده و ریسک نوسان قیمت

نایلون عایق صدا، نایلون عایق حرارتی، نایلون عایق سرما، قیمت پلاستیک عایق سرما، نایلون پشت پنجره، ارزانترین عایق حرارتی، خرید نایلون عایق پنجره، قیمت عایق پلاستیکی، تولید نایلون عایق استخر، فروش نایلون عایق رطوبت، نایلون عایق کاری، پلاستیک عایق کاری، فروش پلاستیک عایق برق، پلاستیک عایق بندی، تولید پلاستیک عایق گرما، فروش پلاستیک عایق صوتی، خرید پلاستیک عایق پنجره، قیمت پلاستیک عایق استخر

2 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *