ارتباط با ما 0915-2100-901

خرید و قیمت نوار خطر زرد

زمان مطالعه: 3 دقیقه در تمام فضاهای شهری که احتمال خطر یا حادثه ای وجود دارد، واقعه ای رخ داده یا جایی که کارگران ساختمانی مشغول ساخت و سازند برا ممانعت از تردد شهروندان از نوار خطر استفاده می شود. بسته به نوع خطر یا علامت هشدار دهنده در آن محل، رنگ نوار خطر ها با هم فرق دارد. ...

قیمت نوار خطر زرد استاندارد
3 دقیقه
0 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 3 دقیقه

در تمام فضاهای شهری که احتمال خطر یا حادثه ای وجود دارد، واقعه ای رخ داده یا جایی که کارگران ساختمانی مشغول ساخت و سازند برا ممانعت از تردد شهروندان از نوار خطر استفاده می شود. بسته به نوع خطر یا علامت هشدار دهنده در آن محل، رنگ نوار خطر ها با هم فرق دارد. نوار خطر زرد رنگ یک نوار خطر عمومی است که برای اغلب موارد استفاده می شود. اگر قصد خرید دارید، برای اطلاع یافتن از نحوه تولید، چاپ، خرید و قیمت نوار خطر زرد رنگ، حتما این صفحه هالند پلاست را تا انتها بخوانید.

نوار خطر زرد رنگ چیست؟

نوار خطر در واقع نوعی وسیله هشدار دهنده محسوب می شود. همان طور که در بالا هم به آن اشاره شد اکثر نوار های هشدار به رنگ زرد تولید می شود. دلیل این امر این است که رنگ زرد گیراتر بوده و نسبت به دیگر رنگبندی ها چشم گیر تر است.

در اغلب موارد از نوار خطر زرد و مشکی برای موارد صنعتی و ساخت و ساز استفاده می شود. به منظور جداسازی حریم خاصی مانند پرتگاه، خطر افتادن مصالح، نوار زرد اخطار گاز، برق گرفتگی و… . انواع مختلف نوار خطر در هالند پلاست تولید می شود.

تولید نوار زرد اخطار در هالند پلاست

این محصول از جنس نایلون با مواد اولیه پلی اتیلنی هست. در هالند پلاست تولید نوار زرد اخطار رنگ با مواد اولیه درجه یک صورت می گیرد. مقاومت نایلون تولیدی در برابر آب و نور خورشید بسیار بالاست و شما می توانید در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده کنید.

اما برای کاهش هزینه و بنا به درخواست مشتری می توان نوار هشدار را با مواد اولیه گرید 2 و 3 تولید کرد. مواد درجه 2 و 3 تاثیری در کیفیت نوار هشدار ندارد فقط از نظر رنگ کمی کدرتر بوده و حالت دون دون دارد.

یکی از مهم ترین موارد در کیفیت تولید و استاندارد نوار زرد اخطار، رنگ پاشی 100% و سراسری است. لذا کیفیت چاپ، رنگ پاشی و تولید به صورت تضمینی در هالند پلاست ارائه می شود.

رول نوار خطر شبرنگ

اگر نوار هشدار را در فضای باز و پر ترددی استفاده می شود لازم است آن را به صورت شبرنگ تولید کرد تا در شب هم دید مناسبی داشته باشد. با مخلوط کردن افزودنی شبرنگ به مواد اولیه می توان نوار اخطار شبرنگ را تولید کرد. میزان درصد افزودنی به صورت مستقیم در شبرنگ شدن آن تاثیر گذار است.

فروش عمده نوار خطر

کارخانه های تولیدی نوار خطر هالند پلاست واقع در شهر های مشهد و تهران می باشد و امکان خرید به صورت حضوری را از این شهر ها دارید. همچنین هالند پلاست امکان فروش عمده نوار خطر و ارسال سریع بار به سایر نقاط کشور از جمله اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، همدان، کرمانشاه و… را در کمترین زمان ممکن دارد.

طراحی و چاپ

نوار خطر زرد و مشکی در هالند پلاست به صورت رول شده و بدون دوخت تولید می شود و هیچ محدودیتی در تولید نوار خطر در ابعاد و ضخامت های مختلف نداریم. امکان تولید نوار زرد اخطار در ابعاد و ضخامت سفارشی، چاپ سفارشی و رنگبندی مورد نیاز ارگان های مختلف در هالند پلاست فراهم است. در صورت تولید سفارشی، قیمت نوار اخطار زرد تغییری نخواهد کرد.

در هالند پلاست با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاههای چاپ از 1 تا 10 رنگ full hd عملیات چاپ نوارخطر زرد انجام می شود. اما اصولا برای نوار هشدار در بیشتر موارد از چاپ تک رنگ استفاده می شود.

از دیگر انواع نوار خطر می توان به نوار خطر زرد گاز، نوار خطر مخابرات، نوار خطر فضای سبز، نوار خطر آتش نشانی و … اشاره کرد.

خرید و قیمت نوار خطر زرد رنگ

قیمت نوار خطر زرد رنگ به عوامل مختلفی از جمله قیمت مواد اولیه پتروشیمی، تعدا رنگ چاپ، نوع روش چاپی و میزان سفارش بستگی دارد. قطعا هرچه میزان سفارش بیشتر شود از تخفیفات بیشتری برخوردار خواهید شد.

از آنجایی که قیمت مواد اولیه پتروشیمی با توجه به قیمت دلار هر روزه در حال نوسان است لذا قیمت نوار خطر شبرنگ هم مرتب تغییر می کند.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره خرید نوار خطر زرد و استعلام قیمت دقیق، با کارشناسان هالند پلاست در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول و پر تکرار

1- نوار خطر شبرنگ چیست؟ اگر نوار هشدار را در فضای باز و پر ترددی استفاده می شود لازم است آن را به صورت شبرنگ تولید کرد تا در شب هم دید مناسبی داشته باشد. با مخلوط کردن افزودنی شبرنگ به مواد اولیه می توان نوار اخطار شبرنگ را تولید کرد. میزان درصد افزودنی به صورت مستقیم در شبرنگ شدن آن تاثیر گذار است.

2- نحوه ثبت سفارش خرید نوار خطر زرد در شرکت هالند پلاست چگونه است؟ بهترین روش برای ثبت سفارش خرید نوار زرد اخطار، تماس با کارشناسان تیم فروش است. روش های دیگری هم وجود دارد مثل پیام در واتساپ و ایمیل هم وجود دارد که به دلیل حجم بالا ممکن است دیرتر پاسخ دهیم.

قیمت نوار خطر شبرنگ، نوار خطر زرد و مشکی، نوار خطر زرد گاز، خرید نوار خطر زرد، قیمت نوار خطر زرد رنگ، تولید نوار زرد اخطار، قیمت نوار زرد اخطار 40 سانتی، استاندارد نوار زرد اخطار، خرید نوار زرد اخطار، نوار زرد اخطار گاز، قیمت نوار اخطار زرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *