ارتباط با ما 0915-2100-901

خرید و قیمت نایلون استخر

زمان مطالعه: 6 دقیقه استخر هایی که کف سازی و عایق شده نبوده و خاکی هستند نمی توانند به مدت طولانی آب را ذخیره کنند و باعث هدر رفت آب در طولانی مدت می شوند. به دلیل اینکه آب از کف و دیواره ها نشت می کند و جذب لایه های خاک می شود. از بهترین راه های مقابله ...

قیمت نایلون استخری |فروش نایلون استخری
6 دقیقه
2 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 6 دقیقه

استخر هایی که کف سازی و عایق شده نبوده و خاکی هستند نمی توانند به مدت طولانی آب را ذخیره کنند و باعث هدر رفت آب در طولانی مدت می شوند. به دلیل اینکه آب از کف و دیواره ها نشت می کند و جذب لایه های خاک می شود. از بهترین راه های مقابله با این مشکل استفاده از نایلون استخری است. اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در زمینه نحوه تولید، خرید و قیمت نایلون استخر یا همان پلاستیک استخری هستید مطالعه این صفحه از وبسایت هالند پلاست را به شما توصیه می کنیم.

نایلون استخری

پلاستیک صخیم برای استخر

پلاستیک استخری نایلونی است که برای پوشش کف استخرها استفاده می شود و مانع از نشت آب می شود تا در مصرف آب صرفه جویی شود. هم چنین می توان از آن جهت مسقف نمودن استخر نیز استفاده کرد. این نایلون با توجه به ابعاد بزرگ و ضخامتی که دارد نوعی نایلون عریض محسوب می شود.

پلاستیک ضخیم برای استخر، عایقی است که در هر زمین با خصوصیات خاکی متفاوت، قابل استفاده بوده و در سریع ترین زمان ممکن، همراه با قیمتی ناچیز نسبت به دیگر عایق ها در دسترس و قابل استفاده است.

نایلون استخری چیست؟

کاربردها

این نایلون ها به دلیل کارایی بسیار عالی که دارند به عنوان عایق کف، در موارد زیر به کار می روند:

 1. انواع استخر کشاورزی
 2. استخرهای پرورش ماهی
 3. استخرهای عمومی شنا
 4. استخرهای خانگی
 5. نایلون آب بندی استخر
کاربردهای نایلون استخر

تولید نایلون استخری در هالند پلاست

جنس پلاستیک استخر از پلی اتیلن (PE) نایلون (LDPE) است. این نایلون ها غشاهای نفوذ ناپذیری هستند که مواد تشکیل دهنده شان مرکب از ۹۷% پلی اتیلن، ۲.۵% کربن و ۵/.% افزودنی هایی است که به ساختار نایلون انعطاف پذیری و مقاومت کششی بالا می دهد. برای مشاهده دیگر تولیدات نایلونی هالند پلاست بر روی لینک کلیک کنید.

قیمت نایلون استخری

تولید و فروش نایلون استخری به سراسر ایران

تولید نایلون عریض استخر و کشاورزی در هالند پلاست با بهترین متریال و در تمام ابعاد و ضخامت صورت می گیرد. این محصول به صورت رولی به مشتریان تحویل داده می شود. مشتری می تواند با توجه به نیازی که دارد فیلم یا همان رول پلاستیکی مورد نیاز خود را در عرض و ضخامت مورد نیاز سفارش دهد.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

0915-2100-901

مجموعه کارخانجات هالند پلاست یکی از بزرگترین تولید کنندگان نایلون و نایلکس هیچ محدودیتی در ارسال سفارشات مشتری در شهر مقصد، چه در ایران و چه در خارج از کشور ندارد. ما قادر به تحویل بار و فروش نایلون استخری و پلاستیک استخر در تمام شهرهای ایران از جمله تهران، تبریز، مشهد، اصفهان، ارومیه و… با بهترین قیمت و کیفیت هستیم.

تولید نایلون استخر در تمام ابعاد

ضخامت نایلون و تاثیر مستقیم آن در میزان هدر رفتن آب

مسلم است که نایلون هایی که میزان ضخامت آن ها در سطح بالاتری قرار گرفته است؛ دارای نتیجه بهتری هم در عمل خواهند بود. زیرا باعث می شود در اثر فشار آب و یا فشار خود دیواره ها نایلون دچار پارگی نشود. اما تولید در ضخامت های گوناگون از طرف مشتری سفارش سازی می شود.

ضخامت نایلون استخری

برای مثال در بیان تاثیر ضخامت نایلون می توان اینطور بیان کرد که با بالا رفتن ضخامت پلاستیک استخر، میزان مقاومت و همینطور قابلیت کششی آن افزایش پیدا کرده و چنین نتایجی نیز به دنبال آن به وقوع خواهند پیوست:

 1. نایلون دچار پارگی و آسیب نشده و سالم باقی خواهد ماند.
 2. در نتیجه از هدر رفتن آب نیز جلوگیری به عمل آمده که این خود یکی از مهم ترین مزیت هاست.

پس اگر در هنگام انتخاب این نایلون‌ ها، سعی کنید که حتماً میزان ضخامت آن را یکی از اولویت های خرید خود قرار دهید؛ مطمئناً به رضایت بیشتری هم دست خواهید یافت.

کاربرد نایلون استخر

خرید نایلون استخری

در هنگام خرید نایلون استخری توجه به دو نکته، بسیار مهم و اساسی است:

 1. ضخامت: با توجه به این که فشار وارد شده از طرف کف، دیواره ها و آب درون استخر فشار قابل توجهی است، باید از نایلون هایی با ضخامت بالا استفاده نمود. بدیهی است که هر چه عایق نایلونی ضخیم تر باشد، در برابر فشارهای وارده مقاوم تر بوده و احتمال پارگی، ترک خوردگی و آسیب دیدگی آن کمتر خواهد بود و به این ترتیب عمر طولانی تر و دوام بیشتری خواهد داشت.
 2. مقاومت در برابر نور خورشید: با توجه به این که معمولا این پلاستیک ها به مدت طولانی در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارند، باید از مقاومت کافی در برابر اشعه های مضر آفتاب باشند تا دچار افت کیفیت نشوند.
خرید نایلون استخری

رنگ بندی نایلون استخری

با توجه به صنفی که می خواهد از این نوع نایلون عریض استفاده کند، رنگبندی های گوناگونی وجود دارد. نایلون استخر دارای رنگبندی متنوعی است که هر رنگ آن کاربرد خاصی را نشان می دهد.

به طور مثال پلاستیک برای استخر پرورش ماهی از نایلون مشکی استخری استفاده می شود، در حالی که برای پلاستیک استخر کشاورزی از رنگ های روشن تر استفاده می شود.

بخشی از قیمت پلاستیک استخر کشاورزی و یا استخر پرورش ماهی مربوط به رنگ آن است که در قیمت پلاستیک استخری لحاظ می شود.

رنگبندی نایلون استخری

قیمت نایلون استخری

در تولید نایلون استخری از مواد اولیه پتروشیمی استفاده شده و گاهاً از مواد اولیه درجه دو و درجه سه هم برای ساخت آن بهره می برند. بنابراین هرچقدر درجه مرغوبیت مواد اولیه در این محصول بیشتر باشد، طبعاً قیمت نایلون استخر کشاورزی هم دچار افزایش خواهد بود.

البته استفاده از مواد اولیه درجه 2 و 3 بازیافتی در تولید این محصول فقط بنا به درخواست خود مشتری صورت می گیرد تا قیمت تولید به صورت چشم گیری کاهش یابد. همچنین عوامل دیگری مانند ضخامت نایلون هم در قیمت نایلون استخر خاکی اثر گذار است.

برای دریافت مشاوره جهت خرید نایلون استخر و استعلام قیمت پلاستیک استخر کشاورزی، با کارشناسان هالند پلاست در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

1- ابعاد قابل تولید نایلون استخر کدام است؟ امکان تولید ابعاد بزرگ این نوع نایلون وجود دارد. بنا بر سفارش، تولید سفارشی سازی شده مدنظر مشتری هم انجام می شود.

2- قیمت نایلون استخری به چه عواملی بستگی دارد؟ در تولید نایلون استخری از مواد اولیه پتروشیمی استفاده شده و گاهاً از مواد اولیه درجه دو و درجه سه هم برای ساخت آن بهره می برند. بنابراین هرچقدر درجه مرغوبیت مواد اولیه در این محصول بیشتر باشد، طبعاً قیمت نایلون استخر خاکی هم دچار افزایش خواهد بود.

3- کیفیت محصول تولیدی چگونه است؟ تولید با مواد اولیه درجه یک صورت می گیرد. مگر بنا به درخواست مشتری درجه دو و درجه سه با مواد اولیه ضایعاتی تولید شود.

قیمت نایلون استخری، قیمت نایلون استخر خاکی، قیمت نایلون استخر کشاورزی، پلاستیک ضخیم برای استخر، قیمت پلاستیک استخری، قیمت پلاستیک استخر کشاورزی، نایلون استخر در ارومیه، پلاستیک کف استخر، استخر نایلونی، عایق پلاستیکی استخر، قیمت عایق پلاستیکی استخر، نایلون استخری قیمت، مشمع کف استخر، قیمت نایلون ضخیم، خرید نایلون استخر، نایلون استخر در تبریز، استخر کشاورزی پلاستیکی، فروش نایلون استخری، خرید نایلون ضخیم، قیمت نایلون شفاف متری، قیمت لایه استخر، قیمت پلاستیک استخر اصفهان، قیمت نایلون ضخیم استخری، نایلون استخر در ارومیه، نایلون استخری در کرج، قیمت عایق استخر کشاورزی، قیمت نایلون ضخیم استخری، نایلون استخر مشهد، ساخت استخر با پلاستیک گلخانه، نایلون استخر در تبریز، قیمت نایلون کف استخر، نایلون استخری در قزوین، پلاستیک استخر در اصفهان، تولید کننده نایلون استخری، تولیدی پلاستیک کف استخر، صادرات نایلون استخری به افغانستان، صادرات نایلون استخری به پاکستان، صادرات نایلون استخری به ترکیه، صادرات نایلون استخری به ارمنستان، صادرات نایلون استخری به عراق، صادرات نایلون استخری به دبی، قیمت نایلون استخر صادراتی

2 نظر ارسال شده

 • سلام خوبین؟ آقا یک سوال دارم این نایلون استخری ها رو میشه برای آلاچیق های باغ هم استفاده کرد؟ اینا عرض و طول مشخصی داره یا هر سایز و ضخامتی رو میشه سفارش داد؟ حداقل باید چند متر سفارش بدم؟ قیمت چطوریه بر اساس کیلوگرم یا مترمربع؟

  • سلام ممنونم بزرگوارید، بله قابل استفاده است. تا 10 متر می تونه عرض داشته باشه و طول رو هم که شما مشخص می کنید. سفارش بر اساس کیلوگرم هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *