ارتباط با ما 0915-2100-901

نایلون اجاق گاز

زمان مطالعه: 2 دقیقه یکی از مهم ترین موارد در پروسه تولید اجاق گاز، نایلونی برای بسته بندی آن است که اگر موجود نباشد باعث توقف خط تولید می شود. به عنوان بسته بندی و زیبایی بصری محصول هم از اهمیت برخوردار است. تولید پلاستیک اجاق گاز در هالند پلاست با بهترین کیفیت صورت می گیرد. برای استعلام قیمت ...

2 دقیقه
2 دیدگاه
admin
زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از مهم ترین موارد در پروسه تولید اجاق گاز، نایلونی برای بسته بندی آن است که اگر موجود نباشد باعث توقف خط تولید می شود. به عنوان بسته بندی و زیبایی بصری محصول هم از اهمیت برخوردار است. تولید پلاستیک اجاق گاز در هالند پلاست با بهترین کیفیت صورت می گیرد. برای استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید و تولید نایلون اجاق گاز برای هر یک از قسمت های آن با ادامه این صفحه همراه من باشید.

مزایای استفاده از نایلون اجاق گاز

کاور نایلونی حبابدار مناسب اجاق گاز جهت جلوگیری از آسیب دیدن آن به کار می رود. علاوه بر آن باعث نو نگاه داشتن اجاق و خط نخوردگی تا هنگام مصرف مشتری می شود.

دلیل اهمیت استفاده و تولید نایلون نیز این است که اگر اجاق کوچکترین خط خوردگی و یا کثیفی را داشته باشد از طرف خریدار مرجوع می شود.

پس به راحتی می توان حدس زد که این نایلون ها در پروسه تولید و بسته بندی قطعات مختلف اجاق گاز چقدر اثر گذار و مهم است.

تولید انواع پلاستیک برای قسمت های مختلف اجاق گاز

برای بسته بندی قطعات گاز نمی توان تنها از یک نوع نایلون استفاده کرد بلکه باید از نایلون های گوناگون با جنس های مختلف استفاده کرد.

به طور مثال برای شیشه روی فر اجاق باید از نایلون پشت چسب دار استفاده کرد یا برای روی اجاق از نایلون شیرینگ حرارتی استفاده کرد. هالند پلاست تولید کننده انواع نایلون بسته بندی است.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

09152100901

کیفیت نایلون گاز تولید شده در هالند پلاست

پایه و اساس کار مجموعه هالند بر مبنای استفاده از مواد اولیه درجه یک و استفاده از بهترین کیفیت برای تهیه محصولات است.

در مواردی که اهمیت بهداشتی محصول چندان مطرح نیست به طور مثال کاور نایلونی قطعات اجاق گاز می توان بنا به درخواست مشتری از مواد درجه 2 و 3 استفاده نمود.

 استفاده از نایلون با کیفیت کمتر مثلا درجه 2 و درجه 3 باعث کاهش قیمت تمام شده محصول می شود.

البته ما در مجموعه هالند پلاست قادر به انجام و تحویل هر نوع سفارش برای بسته بندی قطعات گاز هستیم. بسته به انتخاب مشتری ارائه خدمات انجام می گیرد.

قیمت روز نایلون

از آنجایی که قیمت مواد پتروشیمی مرتبا در حال نوسان و تغییر است، لذا نمی توان یک قیمت ثابت برای محصولات نایلونی و … تعیین کرد. بنابراین برای استعلام قیمت و خرید نایلون اجاق گاز کافیست با کارشناسان ما در مجموعه هالند پلاست در تماس باشید.

سوالات متداول و پرتکرار

1- قیمت روز نایلون اجاق چگونه محاسبه می شود؟ از آنجایی که قیمت مواد پتروشیمی مرتبا در حال نوسان و تغییر است، لذا نمی توان یک قیمت ثابت برای محصولات نایلونی و … تعیین کرد.

2- سریع ترین زمان تحویل سفارش چند روز است؟ بستگی به جنس، خدمات دوخت و بسته بندی و تناژ دارد. بین یک روز تا هفت روز کاری

3- حداقل سفارش چقدر هست؟ بستگی به جنس دارد. ولی از 50کیلو کمتر جنسی به فروش نمی رسد، به دلیل هزینه انبار داری و باربری کالای تولید شده و ریسک نوسان قیمت

2 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *